Тлумачення сну Смерть члена сім’ї або чоловіка до чого сниться Смерть члена сім’ї або дружина у сні

Сонник Смерть члена сім’ї або чоловіка до чого сниться Смерть члена сім’ї або дружина у сні

Якщо вам сниться, що хтось із членів сім’ї помер, родичі, які зібралися на його похорон (у тому числі і ви), плачуть, то таке сновидіння зводить з розуму, змушує нервувати і боятися, як би чого з кимось не трапилося.

Проте боятися в таких випадках нічого, тому що будь-які сновидіння про смерть насправді пророкують зміни в житті нібито померлого члена сім’ї.

Можливо, це пов’язано зі зміною положення цієї людини в сім’ї (наприклад,

якщо хто-то з дітей їде з дому, вступивши до навчального закладу в іншому місті, виходить заміж або одружується).

Звичайно, такі сновидіння зовсім не говорять про те, що разом із змінами в житті якогось члена вашої родини «помруть» і ваші стосунки з ним.

Ні, просто вони стануть іншими і ніколи вже не будуть такими, як раніше.

Іноді сни про смерть чоловіка або дружини пов’язані з якимось аспектом вашого «я», який ви, можливо, пригнічуєте в собі і відкидаєте.

Якщо вам сниться, що померла

ваша мати, то, можливо, що в реальному житті вам доведеться взяти на себе такі обов’язки, які в житті зазвичай виконують чоловіки.

Можливо, ці сни вказують, що ви повинні звернутися саме до жіночих якостях свого характеру, щоб проявляти більше турботи про близьких людей, піклуватися про них по-материнськи.

Можливо також, що у вашій реальному житті є людина, до якої ви повинні ставитися як мати, а не ігнорувати його.

Можливо також, що через подібні сновидіння ваша підсвідомість підказує вам, що в глибині душі ви відчуваєте до якоїсь людини материнські почуття.

Якщо вам сниться, що ви глибоко засмучені і сумуєте з приводу смерті вашого батька (чи матері), то подібні сновидіння відносяться до розряду снів, що вимагають дещо відмінною від попередньої інтерпретації.

Ці сновидіння можуть символізувати репетиції, влаштовані вашим підсвідомістю, щоб ви могли заздалегідь програти сцену смерті когось із батьків, і цей сценарій у сні задуманий для того, щоб пом’якшити удар у разі їх дійсної смерті, яка настане невідомо коли.

Найчастіше подібні сновидіння сняться жінкам.

Особливо часто їм сниться, що вони втрачають чоловіка, і це, можливо, пов’язано з тим, що зазвичай жінки живуть довше, ніж чоловіки.

Якщо нам сняться померлі родичі, то в цьому теж немає нічого незвичайного.

Можливо, покійний зіграв певну роль у вашій реальному житті, і спогади про нього все ще живуть в вас.

Після смерті коханої людини ми протягом якогось періоду часу можемо часто бачити його у сні живим і здоровим і говорити з ним.

І в цьому теж немає нічого незвичайного.

Іноді в таких випадках можуть снитися сни, в яких ми бачимо недавно покійних близьких на відстані, але ніяк не можемо наблизитися до них.

Такі сновидіння покликані допомогти нам адаптуватися до нових умов життя, коли близької людини немає з нами і коли ми повинні звикнути сприймати його як покійного і зберігати про нього пам’ять.

Буває, що подібні сновидіння пов’язані з почуттям провини перед померлою або гнівом, який він у нас викликав за життя.

Гантельная гимнастика для детей. Комплекс упражнений после 55 лет. Гимнастика для худых девушек.
Тлумачення сну Смерть члена сім’ї або чоловіка до чого сниться Смерть члена сім’ї або дружина у сні
Рубрика: UA.