Тлумачення сну Символи до чого сниться Символи у сні

Сонник Символи до чого сниться Символи у сні

Символи в наших сновидіннях — це всі ті образи, які ми бачимо уві сні.

Випадають зуби, палаючий будинок, заметіль, далека країна, ваша сестра, дитина, незнайомець, малюнок, перевертень, церква чи балет — все це символи, які ви бачите у своїх сновидіннях, і несть їм числа.

Багато хто з них не можна сприймати буквально.

Швидше, вони є просто метафорами.

Метафора — це те, що передає значення, переносячи його на інший об’єкт.

У більшості випадків для більш повного розуміння

сенсу символу, який з’являється в сновидіннях, ви повинні тлумачити його як метафору, а не як буквальне щось, що має відношення до ваших почуттів і думок.

Наприклад, палаючий будинок у сні може символізувати і ваш будинок, як такої, і вашу пристрасть, гнів, бажання або гарячковий стан (те, що пов’язане головним чином з символізмом вогню).

Символи та картини у сні говорять своєю мовою.

Вони вказують на наші емоції і первородні інстинкти, багато з яких перебувають у пригніченому стані або таяться

глибоко всередині нашої підсвідомості, де і залишаються до тих пір, поки якийсь подразник не виведе їх на поверхню.

Юнг вважав, що наші сни говорять мовою символів, кожен з яких може мати не одне, а кілька значень.

Вони пов’язані з нашим особистим і колективним несвідомим.

Перша пов’язана з життям его самого сплячого, і деякі його прояви придушуються або зовсім усуваються з області свідомості.

Що стосується колективного несвідомого, яке дає про себе знати через символи і метафори, то воно старше особистого несвідомого і старше, ніж самосвідомість.

Воно пов’язане з духовною спадщиною всього людства і його еволюцією, в процесі якої зароджувалася нова структура мислення кожного індивідуума.

Виникнення символу в особистому несвідомому пов’язано з тривогами, які супроводжують кожну людину на його життєвому шляху.

Колективне несвідоме пов’язано з чимось більш глибоким всередині нас, з тим, що ми є насправді.

З цього матеріалу формується наше власне «я», яке часто ховається за его.

По суті, наше власне «я» формує духовне і креативне початку нашої психіки.

Юнг вважав, що ніхто не може стати повноцінною, гармонійною, цілісною особистістю до тих пір, поки не вбере в себе ці колективні аспекти і не зробить їх частиною свого повсякденного життя.

Сонники, що заповнюють полиці книжкових магазинів, рясніють тлумаченням символів, і кожен з нас, беручи в руки якийсь із них, завжди може сказати, що ці символи також можна витлумачити і у ваших сновидіннях.

Однак проблема полягає в тому, що багато сонники суперечать один одному, і кожен з нас може побачити в них ці ​​протиріччя.

Мова снів — це особистий мова кожного з нас, і символи в наших сновидіннях не можуть мати фіксованого значення.

Проте з цього зовсім не випливає, що дана енциклопедія символів у наших снах (та, яку ви зараз читаєте) нічого нам не дає.

Зовсім навпаки.

Якщо нею правильно користуватися, то вона може виявитися дуже корисною.

Вона покликана пробудити ваша уява, змусити його працювати і допомогти вам, таким чином, докопатися по суті сновидіння.

Ми часто плутаємося в головних і другорядних символах, які зустрічаються в наших сновидіннях, і нам мало чим можуть допомогти численні джерела інформації з тлумаченню сновидінь, що виникли в інший час і в інших культурах, тому що головне при тлумаченні символів в наших сновидіннях полягає в тому, щоб знати універсальну істину, те, що стоїть за самим символом, якесь кліше.

Це кліше застосовно до тлумачення сновидінь в будь-який час і в культурі будь-якого народу, тому що час мало що змінює в насущних потребах, проблемах людей, що населяють нашу планету.

Проте одна-єдина інтерпретація символу ніколи не може застосовуватися в тому вигляді, в якому ви її знаєте, і значення якогось символу для всіх нас може бути різним.

Як я вже не одного разу підкреслювала в цій книзі, найголовніше в інтерпретації сновидінь — це ваші особисті асоціації, з ним пов’язані, і те, як вони перегукуються з символами в ваших снах.

Найбільш поширені символи в наших сновидіннях У цій частині статті ми розглянемо деякі найбільш часто зустрічаються в наших сновидіннях символи, і, напевно, ви побачите, що вам хоча б раз у житті снилося щось подібне.

Однією з найбільших загадок сновидінь є те, що люди, які виросли в різних країнах, що отримали різну освіту, виховані на основі різних культурних традицій, з різним життєвим досвідом і різного віку, можуть бачити однакові сни.

Людський розум має неймовірну здатність генерувати у сні міріади образів, і більше того, тематика сновидінь різних людей також однакова і стосується найбільш нагальних проблем їхнього життя.

Може бути, всі ми не так вже й відрізняємося один від одного?

Так звані універсальні символи однакові для всіх поколінь і культур.

І хоча експерти багато в чому не сходяться в думках, вони все-таки змушені визнати, що існують найбільш поширені символи, які люди бачать уві сні частіше за інших.

Зазвичай про них розповідає особливий розділ психології, і вони перераховуються в алфавітному порядку.

Їх інтерпретації є відправними пунктами для тлумачення сновидінь.

Однак я повинна вам нагадати, що їх значення в чому залежить від конкретних обставин життя сплячого і особистих асоціацій.

І хоча багато людей частіше бачать сни негативного змісту, пам’ятайте про те, що більшість сновидінь зазвичай мають і позитивні і негативні аспекти.

Почему наступает менопауза. Физкультура для мышц живота. Понятие красоты во временах.

Тлумачення сну Символи до чого сниться Символи у сні

Тлумачення сну Символи до чого сниться Символи у сні
Рубрика: UA.