Тлумачення сну Шлюб, заручини до чого сниться Шлюб, заручини у сні

Сонник Шлюб, заручини до чого сниться Шлюб, заручини у сні

Сон, в якому вам пропонують руку і серце, може бути простим відображенням вашого заповітного бажання, особливо якщо людина, з якою ви хочете вступити в шлюб, дуже подобається вам.

Якщо ж ви вже перебуваєте в шлюбі і отримуєте пропозицію від іншої людини, знайомого, то вам варто задуматися про те, символом чого був претендент на вашу руку у сні, тому що саме це і повинно стати ключем для інтерпретації сновидінь в цілому.

Можливо, прохач з вашого сну з’явився до вас, щоб розповісти про якісь зобов’язання, взяти які на себе вас можуть попросити в реальному житті.

Наприклад, вам можуть запропонувати якусь роботу.

Ваша реакція як на саму пропозицію руки і серця, так і на піднесене у сні обручку може багато що сказати про те, як в реальному житті ви поставитеся до якогось пропозицією, пов’язаному з певними зобов’язаннями, незалежно від того, стосується справа якоїсь людини або проекту.

Як сновидіння про пропозицію, так і сни про весілля і вступі в шлюб можуть відображати ваші найзаповітніші бажання.

Якщо ви збираєтеся вступити в шлюб, і вам сняться сни на цю тему, то зверніть увагу, які емоції ви відчуваєте.

Ви випромінюєте щастя і радість або вас охоплює паніка?

Якщо ви стривожені, то це означає, що підсвідомість спонукає вас через подібні сновидіння розібратися з усіма вашими сумнівами або навіть відкласти весілля.

Якщо у вашому сновидінні виникає церковний вівтар, то пам’ятайте про те, що вівтар завжди символізує жертовність.

Якщо уві сні ви одягнені в біле, то сон говорить про вашу моральній чистоті і невинності.

Або, може бути, ви приносите себе в жертву людині, яка цього не гідний?

Якщо весільну сукню або весільний торт з’являються в сновидінні, то вони можуть бути пов’язані з вашими надіями і почуттями, що стосуються відносин або прийдешньої весілля.

Якщо у сні ваша мати дає вам весільну сукню, то це може бути пов’язано з особистими якостями і сильними сторонами характеру вашої матері, що, в свою чергу, важливо для ваших відносин.

Прислухайтеся до голосу своєї підсвідомості і його сумнівам і спробуйте розібратися з ними до дня весілля.

Якщо в реальному житті ви зовсім не збираєтеся одружуватися, але у сні вступаєте в шлюб з тим, кого знаєте, то це означає, що в реальному житті ви намагаєтеся чинити опір підсвідомого відчуття, яке маєте до цієї людини.

Або такий сон може символізувати союз якогось іншого роду, якщо ви бачите в цій людині свого однодумця, пов’язуєте з ним реалізацію якихось планів або проектів.

Ще одна інтерпретація подібного сновидіння припускає, що ваша підсвідомість через символи в таких сновидіннях намагається показати, що вам слід визнати каике-то аспекти свого «я», щоб зробити їх частиною єдиного цілого.

Послідовники Юнга вважають, що чоловічі і жіночі якості будь-якої особистості утворюють єдине гармонійне ціле.

І дуже може бути, що наречений з вашого сну символізує чоловічі якості, а ви (наречена) — жіночі якості вашої натури.

І точно так само, якщо в сні ви вступаєте в шлюб з незнайомою людиною, це вказує на можливість єднання двох аспектів вашого «я», наприклад інтуїції і розуму.

Таке партнерство може допомогти вам знайти себе, і будь-які «діти» від цього «шлюбу» можуть перевершити очікувані результати.

Якщо вам сниться, що ви присутні на чужому одруженні, то, може бути, підсвідомість вказує, таким чином, на різні аспекти вашої особистості.

У випадку якщо ви знаєте одного із наречених, то, може бути, ви стурбовані розривом відносин з цією людиною.

Якщо уві сні ви бачили себе другом нареченого або подружкою нареченої на весіллі, то зверніть увагу на те, які почуття ви відчували в сні.

Якщо ви пильнували, то, може бути, в реальному житті ви боїтеся самотності, або боїтеся, що ви назавжди залишитеся тільки подружкою нареченої і ніколи не будете нареченою.

І нарешті, якщо ви вже багато років перебуваєте в шлюбі, але при цьому у сні вступаєте в шлюб ще раз, то це може означати, що в реальному житті ви відчуваєте до свого справжнього дружину ще більш сильні почуття, ніж у попередні часи.

Або ж подібні сновидіння можуть вказувати на напругу, що виникла у відносинах з вашим чоловіком зараз.

Такий сон може припускати, що вам потрібно подбати про свої стосунки з чоловіком (дружиною), щоб вдихнути в них свіжий струмінь.

У культурі деяких народів сни про весілля зв’язуються зі смертю або зміною обставин в сім’ї.

Сон про медовий місяць може вказувати на період щастя у вашій реальному житті.Тлумачення сну Шлюб, заручини до чого сниться Шлюб, заручини у сні