Тлумачення сну Розум, тіло, душа до чого сниться Розум, тіло, душа у сні

Сонник Розум, тіло, душа до чого сниться Розум, тіло, душа у сні

Наші сновидіння, які якимось чином пов’язані з зодіакальними сузір’ями і стародавніми міфами, магією карт Таро, можуть багато розповісти про стан нашого розуму, тіла, душі.

Юнг, вважаючи, що ми долучаємося до колективного несвідомого, коли в сновидіннях нам є містичні образи.

Колективне несвідоме є у всіх живих істот, і воно пов’язане з нашою підсвідомістю, перворідства інстинктами, досвідом та культурними традиціями.

Воно складається з деяких форм, архетипів і символів, що виявляються у всіх людей в культурних традиціях будь-якого народу.

Вважається, що вони існували завжди, існують зараз і будуть існувати після нас.

І в цьому сенсі вони пов’язані з нашим інстинктивним баченням.

Крім того, стародавні містичні символи в наших сновидіннях можуть відображати події, факти і ситуації з нашого повсякденного життя, і пов’язано це з тим, що нас найбільше хвилює.

Майте також на увазі, що діти, які збереглися в нас, можуть розглядати все, що відбувається в реальному житті як щось містичне.

Більш того, любов має магічну силу, і коли ми повністю опиняємося в її владі, ми можемо стати іншими людьми, абсолютно змінитися.

Сновидіння можуть допомогти нам досягти балансу фізичного, ментального і духовного.

Вони є засобом, що допомагає нам краще пізнати себе.

Якщо в наших сновидіннях з’являються містичні символи, то часто вони пов’язані з нашими надіями, бажаннями, прагненнями та тієї духовної силою, яка за ними стоїть.Тлумачення сну Розум, тіло, душа до чого сниться Розум, тіло, душа у сні