Тлумачення сну Радіо і телебачення до чого сниться Радіо і телебачення у сні

Сонник Радіо і телебачення до чого сниться Радіо і телебачення у сні

Телебачення у сні може відображати потік ваших думок, а радіо озвучувати ваш внутрішній голос.

Програми, які ви дивитеся або слухаєте, також пов’язані з вашими міркуваннями, думками, з тим, про що ви розмовляєте зі своїм внутрішнім співрозмовником.

Так що зверніть на них особливу увагу.

Якщо ви налаштовуєте радіо або телевізор на якийсь певний канал і хочете знайти щось конкретне, то, можливо, через подібні сновидіння ваша підсвідомість намагається змусити

вас почути голос вашої інтуїції.

Сон, в якому ви нічого путнього не можете зловити і чуєте які — то незрозумілі шуми, вказує на те, що в реальному житті ви просто сумуєте або дуже втомилися.

Радіо і телебачення, як у сні, так і наяву дають нам можливість знати про все, що відбувається навколо нас, і є потужним чинником, що стимулює нашу ментальність, а різні записуючі пристрої, наприклад такі, як DVD і відеомагнітофон, дають нам можливість дивитися цікавлять нас програми, коли нам це зручно.

Якщо

вам сниться, що ви слухаєте якусь радіопередачу, дивіться телепрограму або намагаєтеся щось записати на відеомагнітофон, то намагайтеся запам’ятати, чому вони були присвячені.

Якщо ви запам’ятали окрему репліку або кадр з того, що бачили або чули напередодні ввечері по телевізору або радіо, то, можливо, у сні ваша свідомість просто програє запам’яталися вам епізоди.

Якщо у сні повторюється тема почутої чи побаченої напередодні радіо-чи телепередачі, і вона вас дуже цікавить, то цілком можливо, що вона пов’язана з подіями в реальному житті, і з неї ви можете почерпнути щось цікаве для свого життя.

Можливо, під час передачі ви ставили себе на місце її героя, тому що або згадали якісь події свого минулого, або припустили, що така ситуація може скластися в майбутньому в реальному житті.

Або, може бути, якась передача вам запам’яталася, але не особливо зацікавила вас, і тоді ваша підсвідомість через повтор якихось моментів передачі у сні намагається допомогти вам розслабитися і забути про свої тривоги.

Якщо уві сні ви бачите себе на екрані телевізора, то, можливо, таким чином, ви вступаєте в контакт з тими вашими емоціями або ідеями, які ви не в змозі осмислити в реальному житті.

Цей образ також може бути наслідком потреби в увазі з боку оточуючих вас людей, потреби у визнанні.

Якщо ваш телевізор і радіоприймач не приймають виразні сигнали, то це означає, що в реальному житті ви не можете встановити контакт зі своїми потаємними думками.

Образ може бути більш яскравим, якщо в сні ви дивилися якусь програму, записану на відео, бо тоді сон вказує, що ви маєте справу з спогадами, глибоко упровадилися в ваша підсвідомість.

На радіо і телебаченні є багато програм, покликаних розважати (наприклад, шоу, мильні опери) і давати людям можливість забути про їх повсякденних турботах.

Наша свідомість може використовувати сюжети, теми цих передач або фільмів як механізм для передачі інформації, що дозволяє нам згадати щось з нашого минулого або співвіднести їх з подіями з нашого сьогодення.

Багато тлумачі сновидінь вважають, що якщо в сні ми бачимо доставляють нам задоволення фільми або улюблені нами телепрограми, то це обіцяє успіх у реальному житті.

Якщо ж, навпаки, ми бачимо уві сні програми, які наводять на нас тугу і дратують нас, то це вказує на нашу нездатність концентруватися в реальному житті на досягненні цілей.

Упражнения по гимнастике со скакалкой. Упражнения со скакалкой в гимнастике. Представление о красоте человека в разные эпохи.

Тлумачення сну Радіо і телебачення до чого сниться Радіо і телебачення у сні

Тлумачення сну Радіо і телебачення до чого сниться Радіо і телебачення у сні
Рубрика: UA.