Тлумачення сну Повінь до чого сниться Повінь у сні

Сонник Повінь до чого сниться Повінь у сні

Будь відомий сонник повінь трактує як не надто сприятливий і тривожний сон.

Якщо повінь повністю руйнує місто або село, такий сон пророкує катастрофу чи нещастя, які можуть відноситися не тільки до Вас.

Люди, що гинуть від повені або потонули в воді, означають, що незабаром життя здасться Вам марною і повної горя на тлі важких особистих втрат.

Якщо Вас забирають потоки вируючої брудної води, то через важку хворобу Вам доведеться відкласти поточні справи.

Також сонник каже, що повінь

і бурхливо поточна вода можуть означати, що через Ваших підростаючих дітей старість прийде передчасно.

Чиста і спокійна вода розлилася до горизонту — такий сон можна назвати майже хорошим і якоюсь мірою пророчим.

До чого сниться повінь в інших сонниках Сучасний сонник трактує повінь як символ мирного розміреного життя в достатку після важких життєвих випробувань, мандрівок і виснажливої ​​боротьби.

Село або місто, затоплені похмурими і вируючими водами, передрікають близьку катастрофу,

здатну спричинити величезні втрати — ось до чого сниться повінь в соннику Міллера.

За Міллеру, що буря водою люди віщують глибоку безнадійність і важкі втрати, що перетворюють життя в марне і сумне існування.

Великі простори, що покриваються чистою водою, позначають у цьому соннику придбані після тяжкої, і, здавалося б, марною боротьби заслужені спокій і достаток.

Якщо розлилася річка швидко забирає Вас разом з сміттям і уламками, сонник Міллера така повінь описує як передвістя призупинення важливої ​​справи або прийдешнє захворювання.

До чого сниться повінь в соннику Древніх Слов’ян: каламутна вода захльостує Вас — до дивного положенню в дивному місці;

Чиста вода — деяка відстрочка важливих справ;

Звільнитися від забрали Вас хвиль — до каяття у минулих справах.

Зигмунд Фрейд пов’язував сновидіння про воду з думками про вагітність.

Коли жінці сняться затоплення місця, її турбують думки про вагітність або пологах.

Можливо, про становище когось із знайомих або родичів.

Цей же сон може говорити про бажання жінки мати дітей.

Коли сон про потоках води тривожний, викликає страх по пробудженні, це може означати боязнь завагітніти, боязнь дітей та інші схожі страхи.

Фрейд вважав, що чоловік, що бачить повінь, відчуває потяг до жінок в положенні або мріє скоріше обзавестися дітьми.

Для чоловіка сон про великій кількості води може символізувати дитячі спогади про народження, зв’язку з матір’ю і першими роками життя.

Сучасні психоаналітики вважають, що сни про повені можна тлумачити дуже багатозначне.

Будь-яке тлумачення залежить від того, що під час (або після сну) відчув сновидец.

Якщо картина, побачена уночі, не викликала страху, це може виявитися і Вашим особистим символом змін: вода очищає, забирає все старе.

Це прийдешнє духовне оновлення, шанс забути темне минуле і в тій чи іншій мірі почати нову і яскраве життя з чистого, «вмитого» листа.

Сни про повені завжди лякають людей, але насправді вони символізують викид енергії, звільнення від її надлишку або вивільнення напруги, пов’язаного з довгостроково прихованим розчаруванням, що є в дійсності фактором, який може змінити ситуацію в реальному житті сплячого.

Опинитися в центрі потоку під час повені — це знак того, що вас переповнюють почуття (і ви можете зробити будь-який, навіть самий відчайдушний вчинок під впливом емоцій).

Якщо уві сні ви спостерігаєте за повінню, то сон вказує, що ви здатні бачити себе з боку.

Якщо у вас не дуже добре підвішений язик і часто виникають труднощі з самовираженням, то сон про повінь може відображати ваші страхи і тривоги.

Якщо вам сниться, що ви тонете, то це означає, що в реальному житті під впливом емоцій ви не зможете побачити що загрожує вам небезпека.

Іноді такі сновидіння символізують вашу боязнь відкрито і вільно висловлювати свої почуття.

Сон про те, що ви тонете, також може вказувати на вашу нездатність впоратися зі стресом і відчуттям, що ви не контролюєте якусь ситуацію у своєму житті.

Сни про повені і цунамі завжди передбачають, що сплячій належить зустрітися з величезними труднощами в своєму реальному житті.

Наприклад, коли вам сниться, що ваш будинок виявився подтопленним, коли вам сниться повінь і вода піднімається все вище і вище, то такі сновидіння вказують на назріває криза особистості.

Однак якщо в сні ви намагаєтеся впоратися з ознаками, попереджувальними про катастрофу, то, можливо, вам вдасться запобігти катастрофі в реальному житті.

І точно так же сон, в якому ви чините опір і хитаються боротися з посухою, вказує на майбутні невдачі, але все-таки обіцяє деякий винагороду за прикладені вами зусилля.

Більш того, подібні сновидіння можуть заспокоїти сплячого, тому що він знає, що виявиться готовим до випробування, уготовані йому в реальному житті.

Прилив або цунамі у сні часто символізують вибух емоцій або прийдешні зміни в реальному житті.

Подібні події в реальному житті не здивують сплячого, якщо в сні він готовий боротися з ними (наприклад, коли йому загрожує втрата роботи, хвороба когось із близьких і так далі).

Хвилі припливу у сні є знаком загрожує біди і великих переживань, особливо таких, які пов’язані з незапланованими або небажаними змінами.

Якщо хвилі у сні символізують емоції і зміни, то сплячий повинен зрозуміти, що йому нікуди від них не дітися.

Найкраще, що він може зробити в подібних ситуаціях, — це піддатися своїм переживанням на якийсь час, знаючи, що будь-який шторм проходить, а він вийде з цього випробування сильніші і мудріші.

Голод і посуха у сні можуть вказувати на емоційний застій у вашій реальному житті.

Якщо уві сні ви відчуваєте почуття голоду, то це означає, що в реальному житті ваші фізичні та емоційні потреби не залишаються незадоволеними.

Сни про голод також можуть вказувати на те, що щось всередині вашого істоти не отримує належної уваги, якісь аспекти вашого «я» вами попросту ігноруються.

Можливо, також, що такий сон говорить про те, що ваш партнер видихався, або ж ви самі емоційно вимоталися.

Якщо у ваших сновидіннях з’являються символи злиднів, то це часто може бути знаком того, що ваші почуття не відповідають реальності або що негативні емоції заважають вашому благополуччю.

Однак сновидіння про голод і бідності можуть бути натяком на те, що ви повинні виконати якусь гуманітарну місію і подбати про доброчинних справах.

Самомассаж рук. Люди разных эпох. Обертывание для рук.

Тлумачення сну Повінь до чого сниться Повінь у сні

Тлумачення сну Повінь до чого сниться Повінь у сні
Рубрика: UA.