Тлумачення сну насильство до чого сниться насильство у сні

Сонник насильство до чого сниться насильство у сні

Сновидіння про насильство може надати на вас вельми тривожний дію, і вам навряд чи хотілося б, щоб такий сон реалізувався в дійсності, але після такого сновидіння вам варто поставити собі питання: чому ваша підсвідомість вирішило піддати вас у сні такого важкого випробування?

Якщо коли — то в реальному житті вам довелося стати жертвою насильства, то такий сон є відлунням отриманої в той момент психічної травми.

Якщо такого з вами в житті не траплялося, то сновидіння закликає вас

бути насторожі і побоюватися гвалтівника або будь-якого іншого злочинця або хулігана.

Крім того, подібний сон може бути знаком того, що хтось може змусити вас щось робити проти вашої волі.

Якщо уві сні ви були згвалтовані особливої ​​того ж статі, то, можливо, ви могли відчувати почуття огиди через те, що вам довелося пережити.

Можливо, що таке сновидіння покликане показати вам, що ви повинні в реальному житті докласти зусиль, щоб чинити опір поганим звичкам і не йти на приводу немислимих бажань.

Якщо

уві сні ви самі когось насилуєте, то такий сон говорить про те, що в реальному житті у вас є бажання або наміри, які можуть принизити іншу людину або комусь вказати на його місце.

Якщо уві сні ви стали свідком того, як хтось когось гвалтує, але не змогли перешкодити вчиненню злочину, то це вказує, що в реальному житті ви будете почувати себе безпорадним і не зможете відстояти свої права або постояти за якогось слабкого або ранимого людини.

Гимнастика для студентов упражнения. Комплекс утренней гимнастики таблица для студентов. Красота с хорошим вкусом.
Тлумачення сну насильство до чого сниться насильство у сні
Рубрика: UA.