Тлумачення сну Народження і дитинство до чого сниться Народження і дитинство у сні

Сонник Народження і дитинство до чого сниться Народження і дитинство у сні

Якщо вагітним жінкам сниться, що вони народжують дитину, то це часто буває пов’язано з очікуванням пологів.

Зазвичай же сновидіння про народження дитини мають дуже мало спільного з біологічним процесом народження дитини, а більше пов’язані з новим періодом у житті людини, новими ідеями, які чекають свого народження, етапами особистого зростання.

Цей сенс відбивається в багатьох виразах нашої мови, наприклад: «він породив нову ідею» і т. д., і нас зовсім не дивує, що мова йде зовсім не про дитину, а новому проекті, ідеї, свіжому рішенні.

Що стосується поглядів Юнга на сновидіння подібного роду, то він вважав їх надзвичайно важливими, оскільки вони пов’язані з процесом індивідуалізації особистості, розвитком і зростанням людської душі, різними етапами її зрілості на шляху до се цілісності.

Таким чином, народження у сні символізує новий етап у реального життя і психологічному розвитку.

Нам починають снитися такі сни, коли ми тільки подумаємо про зміни і життя, про зміну способу життя, нових підходах і поглядах.

Ми бачимо подібні сни, коли приходить час відмовитися від минулого і дійти згоди з чимось новим, змиритися з існуючим станом речей.

Таким чином, народження — це символ нового: наприклад, початок навчанні та коледжі, початок нового етану в кар’єрі, зміни місця проживання — того, що саме по собі асоціюється з народженням.

У осіб жіночої иола такі сни пов’язані з настанням періоду статевого дозрівання.

Жінки в цілому частіше бачать сни про народження дитини, ніж чоловіки, хоча в світі снів немає нічого неможливого, і будь-хто може народити дитину уві сні (наприклад, жінка може побачити в сні, що чоловік народив дитину).

І звичайно, в будь-якому сновидінні про народження дитини може бути щось дивне.

Ці дивні деталі надзвичайно важливі для тлумачення сновидінь про народження дитини, бо вони символізують той аспект вашого життя, з яким пов’язані прийдешні зміни.

Юнг також відзначав, що дитина у сні як символ відрізняється від реальної дитини, У цьому він схожий на такий символ, як народження.

Дитина у сні символізує головним чином нові ідеї, проекти, можливості.

Він є символом майбутніх змін, у тому числі змін, які стосуються, насамперед, вашої особистості.

У міфологічних сюжетах є улюблена тема Божественного (обіцяного) дитя, містичного героя, рятівника.

Наприклад, легенда про дитинку Ісусі, який врятував світ від мук.

Божественний немовля — це символ нашого істинного «я», уразливого і чистого.

Він — носій великої сили трансформації.

У сновидіннях Божественний немовля може символізувати ваше справжнє «я», стражденні випробувати себе в нових умовах, щоб подивитися, які можливості його істинного потенціалу.

Так що будь-який сон про дитину може вказувати на те, що ця дитина символізує один з аспектів вашого «я».

Іноді сни про дитинство і народженні можуть носити чисто ностальгічний характер, і пов’язані з якимись милими серцю спогадами.

Дослідники сновидінь вважають, що ці сни тісно пов’язані з реальним станом справ сплячого.

Наприклад, ваш сон може вказувати, що ви вже забули, як можна і потрібно грати, або що ви повинні згадати про те, що дивитися на життя можна простіше, більш невинно і свіжо.

Такі сновидіння можуть бути вираженням підсвідомого бажання уникнути відповідальності і проблем в реальному житті.

Крім цього, ці сновидіння можуть символізувати ту частину вашого «я», яка вимагає підбадьорення, хоче відчувати себе впевнено і комфортно.

Можливо, це та частина вашого «я», яка потребує турботи і любові і хоче почати все спочатку.

Таким чином, сни про дитинство і народженні в цілому відображають важливі психологічні, духовні та фізичні потреби особистості.

Дитячі сни Далі ви ознайомитеся з тлумаченням снів про дитинство, які, як правило, відображають стреси, негативний і позитивний досвід і проблеми, пов’язані з самим дитинством.

Ці сни типові не тільки для дітей, а й для дорослих.Тлумачення сну Народження і дитинство до чого сниться Народження і дитинство у сні