Тлумачення сну Мити підлоги до чого сниться Мити підлоги у сні

Сонник Мити підлоги до чого сниться Мити підлоги у сні

Сон, в якому ви бачите, як намивають підлогу, віщує успішну кар’єру наяву, але тільки якщо ви не будите суперечити начальству і відстоювати свою точку зору.

Так же сон, в якому ви прибирати, символізує ваше приготування до якоїсь події в житті.

Якщо в сновидінні ви бачите, як хтось інший забирається, значить, вашу посаду займе більш успішний колега.

Як тлумачить сонник, мити підлоги в сні означає, що в найближчому майбутньому в ваших любовних відносинах відбудуться зміни,

якщо ви прибирати в незнайомому вам приміщенні, то ваша поведінка і ваші рішення в дійсності нададуть значний вплив на життя оточуючих.

Сон, в якому ви бачите надійний, твердий настил, говорить про те, що в реальності ви маєте в своєму розпорядженні міцною опорою, якщо ж у сні ви побачили хитний підлогу, це знак того, що наяву вас може зрадити близька людина.

У Сімейному соннику намивати підлогу — Украй не хороший знак, що втілює смерть в будинку.

Провалюють настил або підлогу з діркою, віщує нещастя,

втрати і невдачі.

Згідно сонником, якщо Ви захотіли помити підлоги у сні або сон, у якому ви побачили дуже брудну підлогу і вирішили вимити його, пророкує сприятливі зміни в житті, якщо в сні ви миєте чисту підлогу, значить, наяву вас чекають хвороби і неприємності.

У соннику Фрейда мити підлоги у сні означає, що насправді ви хочете розібратися у взаєминах зі своїм партнером, а так само відчуваєте втому від буденності у ваших стосунках, вам хочеться нових емоцій і відчуттів, і найвірогідніше цей сон передвіщає їх швидку появу.

До чого сниться миття підлоги До чого сниться мити підлоги у Весняному соннику — від’їзд з вашого будинку, а ось Літній тлумач навпаки, пророкує прийом гостей, в Осінньому тлумачі намивати підлогу у сні до пліток в реальному житті.

Сон, в якому ви прибирати, означає, що в реальному житті ви розчаровані своїм становище в суспільстві і вважаєте себе недооціненим.

Приснилося, що ви прибирати у себе на роботі, значить, наяву ваш роботодавець вважає вас незамінним і цінним працівником.

До чого сниться мити підлогу заміжній жінці — якщо вам приснилося, що ви прибирати у себе в будинку, значить, в реальному житті вас не влаштовує ваше сімейне життя.

Можливо вам доведеться щось поміняти для того щоб комфортно відчувати себе у відносинах з чоловіком.

Сон, в якому ви намагаєтеся відмити з підлоги якась пляма або кров, означає, що наяву ви намагаєтеся приховати якісь факти особистого життя від своїх знайомих, ви хочете показати себе тільки з кращого боку, забуваючи при цьому, що рано чи пізно таємне завжди стає явним.

Лфк передней брюшной стенки. Лфк после грыжи живота. Укрепление мышц брюшного пресса при грыже.
Тлумачення сну Мити підлоги до чого сниться Мити підлоги у сні
Рубрика: UA.