Тлумачення сну Магія і чаклунство до чого сниться Магія і чаклунство в сні

Сонник Магія і чаклунство до чого сниться Магія і чаклунство в сні

Якщо вам сниться щось містичне, то ви завжди повинні відштовхуватися в тлумаченні подібних сновидінь від того, як ви загалом ставитеся до магії в реальному житті.

Ви вірите в те, що магія — це зло, що вона небезпечна, або ви вважаєте, що чаклунство може творити добро?

Вам подобається читати або дивитися фільми «Володар кілець» або «Гаррі Поттер», де магія може творити як добро, так і зло?

Як взагалі в реальному житті ви ставитеся до магічних мистецтвам?

Все

це повинно допомогти вам у тлумаченні снів про містичне і про магію.

Але як би ви не ставилися до магії в дійсності, перший магічний досвід приходить до нас у дитинстві, коли ми із завмиранням серця стежимо за сюжетом казок, коли їх символізм прокладає собі шлях в глибини нашої підсвідомості, і раз у раз дає знати про себе в наших снах, коли ми опиняємося під впливом сил, яких не розуміємо і які не можемо пояснити.

Наприклад, ви можете відчувати, що хтось не любить вас і бажає вам зла.

У сновидіннях

ця людина може виникнути в образі такого собі лиходія або монстра.

Якщо уві сні ви самі вдаєтеся до прийомів магії для того, щоб домогтися потрібного вам результату, і творіть чарівництво, то, як правило, подібні сновидіння пов’язані з вашими заповітними бажаннями.

Проте залежно від того, яке враження справив на вас такий сон, налякав або надихнув, він вказує на те, що ви можете контролювати якусь ситуацію у своєму реальному житті, покладаючись при цьому на свою інтуїцію.

Якщо вам сниться, що стоїте в центрі магічного кола, то це означає, що в реальному житті ви хочете захистити себе від впливу якихось зовнішніх сил зла.

Якщо уві сні ви користуєтеся чарівною паличкою або бачите, як маг або відьма роблять це, то, швидше за все, вона є фалічним символом і служить провідником якоїсь енергії.

Крім того, помело в наших сновидіннях може відображати нашу здатність літати, парити.

Котел або чаша в наших сновидіннях можуть символізувати матку і бути містичним символом регенерації.

Злі чари і заклинання у сні можуть відображати наші найпотаємніші бажання або страхи в залежності від вмісту заклинання.

Минулого магія і чаклунство вважалися справжнім джерелом зла, а відьми і чаклуни були козлами відпущення і розплачувалися за всі біди людського суспільства.

Не дивно, що відьми і чаклуни в наших сновидіннях також сприймаються як провідники зла.

Якщо вам сниться, що ви перебуваєте під впливом чаклунських сил, то, може бути, сон відображає те, що в реальному житті ви опинилися в полоні своїх первородних інстинктів, що руйнують вашу особистість.

Мудреці в сновидіннях несуть куди менш негативний зміст і зазвичай більше пов’язані з ритуальною магією, приборканням сил природи і усвідомленням, сплячим зв’язку з Божественним.

Мудрість магів грунтується на досвіді людей, що жили за багато століть до нас, і тому якщо вони з’являються в наших сновидіннях, то символізують наше бажання досягти більш високого рівня свідомості.

Фігура людини, пов’язаного з окультизмом, може бути представлена ​​в сновидіннях таким персонажем, як алхімік.

Алхіміки вважали, що людина — це мікрокосм Всесвіту і все суще у Всесвіті присутній в кожній людині і властиво всьому людству.

Алхімік присвячує своє життя пошуку еліксиру життя і перетворенню звичайних металів у золото.

Такі асоціації роблять поява алхіміка в наших сновидіннях символом внутрішньої сили, яка таїться в ньому.

Как принимать травяные ванны. Укрепление брюшной стенки при грыже. Маски для взрослой коже.

Тлумачення сну Магія і чаклунство до чого сниться Магія і чаклунство в сні

Тлумачення сну Магія і чаклунство до чого сниться Магія і чаклунство в сні
Рубрика: UA.