Тлумачення сну Люди до чого сниться Люди у сні

Сонник Люди до чого сниться Люди у сні

Юнг вважав, що люди в сновидіннях відображають внутрішнє життя сплячого або окремі аспекти його особистості.

Багато людей думають, що у сні вони бачать інших людей.

Однак це далеко не так.

Насправді люди в сновидіннях — це наші знайомі, кого ми знали раніше чи з ким мали справу, і вони є нам у сні, щоб висвітити якусь рису характеру, яку належить в їх образі (у снах) розпізнати.

Багато тлумачі сновидінь впевнені, що в більшості випадків ці люди є суб’єктивними представниками об’єктивного.

Кожна

людина в сновидіннях покликаний виконати свою роль і висвітити якийсь окремий аспект свого життя, будь вона пов’язана з відносинами, рисами характеру або іншими аспектами, про які ми повинні подбати.

Якщо ви думаєте про якомусь іншому людині в своїх сновидіннях, то задайте собі наступні два питання: як би я одним словом висловив своє ставлення до цієї людини і що ця людина у сні робить такого, що я роблю в своєму реальному житті?

Звичайно, ця людина обраний для вашого сну не дарма,

і він має своє символічне значення.

Кожен з нас певним чином відноситься до того чи іншого людині в реальному житті, і з кожним з них у нас пов’язані якісь асоціації або характеристики.

Якщо вони відомі вам, то потрібно вирішити, що ваш сон говорить про побачене у сні людині у зв’язку з вашою поведінкою, вчинками, рисами характеру.

Образи цих людей у сновидіннях також можуть бути пов’язані з нашим емоційним сприйняттям, яке виходить від свідомості і пов’язане, в свою чергу, з вибором їм у сні конкретної людини.

Тому для тлумачення сновидінь ви повинні задати собі наступні питання.

Що вас захоплює в цій людині?

Ви йому заздрите?

Ревнуєте його?

Які почуття ви відчуваєте по відношенню до нього у сні?

У багатьох випадках ті почуття, які виникають у вас по відношенню до даних людям у ваших сновидіннях, якимось чином пов’язані з емоціями, які ви відчуваєте в реальному житті.

Люди, є нам у сновидіннях, зазвичай пов’язані з прихованими або придушуваними аспектами нашого характеру, і їх образи можуть змушувати нас задуматися про те, про що в реальному житті ми воліли б забути.

Якщо ви прислухаєтеся до того, що говорять у сні образи цих людей, то, можливо, це допоможе вам впоратися з конфліктами або збентеженням в реальному житті і досягти душевної рівноваги.

Що б не стояло за появою цих людей у сновидіннях, важливо згадати, якою була атмосфера в цілому у вашому сновидінні, яку роль зіграв в ньому якась конкретна людина, які почуття пробудили в вас події в сновидінні і якими були ваші асоціації, пов’язані з цією людиною в реальному житті.

Коротше кажучи, якщо у сновидіннях з’являються люди, то подумайте про те, які приховані аспекти вашого «я» вони можуть символізувати.

Постарайтеся зрозуміти, про кого або про що сон закликає замислитися.

Тільки таким чином ви зможете докопатися до суті більш глибоких значень та асоціацій вашого сновидіння.

Способы иммобилизации переломов. Косметические средства классификация по. Представление человека в разные эпохи.
Тлумачення сну Люди до чого сниться Люди у сні
Рубрика: UA.