Тлумачення сну Літати на повітряній кулі до чого сниться Літати на повітряній кулі у сні

Сонник Літати на повітряній кулі до чого сниться Літати на повітряній кулі у сні

Політ у сні — вкрай неоднозначний знак.

Він говорить як про духовний та кар’єрному зростанні, щастя, розвитку, так і про жагу влади, нездатності справлятися з перешкодами і бажанням просто піти від них, комплексі неповноцінності, тягаря нездійснених мрій або фантазій.

Політ на будь-якому літальному засобі — найчастіше несприятливий ознака.

Так сонник літати на повітряній кулі трактує як попередження про невдалий подорожі, відрядженні, поїздці наяву.

Крім того, такий сон попереджає про потенційні проблеми в бізнесі, на роботі, розбитих надіях, безсиллі, скоєнні серйозної помилки.

Якщо уві сні ви відчували, що повітряна куля падає вниз під гнітом надлишкового вантажу, то в реальному житті вас чекає сильне розчарування.

Хороше знамення обіцяє сонник літати на повітряній кулі стрімко вгору — передвістя вигідної угоди, прибутку, матеріальних благ.

Сновидіння про крах сигналізує про великі збитки в недалекому майбутньому, труднощах в діловій сфері, оплошностях і невірних вчинках в дуже важливою, хоч і нетипової ситуації.

Якщо вам у сні довелося літати на парашуті, то тяжіння до ризикованих справ доставить чимало занепокоєння вам і вашим рідним.

Скидати зайвий вантаж під час польоту — добрий сон, адже незабаром ви назавжди звільнитеся від переслідувань і підступів ворога.

До чого сниться літати на повітряній кулі, парашуті в інших сонниках Згідно з тлумаченням Сучасного сонника підйом в небо на повітряній кулі викриває вас як безнадійного фантазера.

Життя у світі ілюзій веде до необачних вчинків, які не дають розкритися вашій потенціалу, перешкоджають процвітанню.

Вам пора вживати заходів, інакше близька людина покине вас.

До чого сниться літати на повітряній кулі в соннику Фрейда, якщо куля лопнув — ваш партнер вам байдужий або ж можливі розлади.

На відміну від інших сонник в досить-позитивному ключі пояснюється, до чого сниться літати на повітряній кулі в соннику Мандрівника.

Просто парити в повітрі на цьому літальному апараті — до блискучої ідеї, вирішенню складних завдань.

А ось швидко підніматися вище хмар — до істотних досягнень на професійній ниві, взаємною і гармонійної любові.Тлумачення сну Літати на повітряній кулі до чого сниться Літати на повітряній кулі у сні