Тлумачення сну Квіти до чого сниться Квіти у сні

Сонник Квіти до чого сниться Квіти у сні

Тендітна принадність квітів, їх яскраве забарвлення, химерні і витончені форми і пахощі ароматів — це те, завдяки чому вони вважаються символом краси і ніжності.

Ось чому ми не тільки насолоджуємося їх виглядом і ароматом, але і використовуємо для вираження своєї любові і прихильності до іншої людини.

Це особливо вірно, коли справа стосується любові, симпатії, захоплення.

Розпустилися квіти є джерелом тонкої вібруючої енергії, неймовірного багатства забарвлення і її відтінків, але

в цей період вони настільки крихкі, а їх краса настільки швидкоплинна!

Вмираючи, квіти дають життя наступному поколінню.

У цьому сенсі квіти в наших сновидіннях символізують надії на майбутнє, заряджаючи нас оптимізмом.

Водночас розпустилися квіти символізують зміну циклів життя і смерті.

Працюючи з пацієнтами, Карл Юнг зауважив, що у своїх сновидіннях вони бачили квіти правильних геометричних форм — круглі, квадратні, трикутні.

Більш пильна вивчення дає можливість зрозуміти, що неймовірні

форми квітів складаються з численного повторення або чергування основних елементів.

У цьому плані вони чимось нагадують східні мандали і релігійні символи, що відображають цілісність духу, розпускається подібно прекрасного квітці.

Будда спостерігав за плаваючими на поверхні ставка ліліями і різноманіттям їх форм, порівнюючи ці прекрасні квіти з різними періодами духовного становлення людини.

Розглядаючи в цьому розділі символічні значення кожного з кольорів, ми побачимо, що форма, колір і власне стан мають величезне значення для розуміння їх символізму.

Наприклад, червоні троянди символізують романтику і красу, а білі троянди символізують чистоту духу і зцілення.

Тільки що розпустилися квіти можуть символізувати процес духовного самопізнання.

Міцний і сильний квітка може символізувати життєву силу, потужний енергетичний потенціал.

Якщо ви бачите в сні величезне поле, суцільно покрите польовими квітами, то це може вказувати на безмежну свободу і нічим не стримуваний ріст.

Якщо вам сниться, що квіти проростають крізь асфальт або раптом з’являються з-під снігу, то це символізує силу і міць духу, а первоцвіти навесні символізують зростання і початок нового.

Квіти часто з’являються у сновидіннях тих, хто втрачає улюблених людей, символізуючи цикли життя і смерті.

Поміркуйте над тим, які асоціації викликає у вас конкретна квітка, і тоді ви зрозумієте, яке значення він може мати у ваших сновидіннях.

Зверніть увагу на квіти незвичайних відтінків або квітів.

Друг, який у сні дарує вам зелені троянди, можливо, ревнує вас до того, з ким ви пов’язані якимись відносинами (нехай навіть родинними чи іншими).

Символічні значення окремих кольорів Якщо у ваших сновидіннях з’являється якийсь особливий квітка, то найперше, що вам потрібно зробити для розуміння його символізму, — це визначити ваше особисте ставлення до нього.

Наприклад, маргаритки у сні можуть бути пов’язані з якимись зворушливими спогадами з вашого дитинства, коли ви проводили багато часу на відкритому повітрі, на зеленій траві разом з друзями і плели вінки з маргариток.

Лілії можуть пробуджувати неприємні і тяжкі спогади, тому що їх зазвичай приносять на похорон померлим коханим.

Інші квіти можуть бути пов’язані з певними спогадами чи подіями, і ваша підсвідомість, можливо, звернулося до універсальної символіки, коли ця квітка з’явився у вашому сновидінні.

У минулому вважалося, що кожна квітка має своє особливе символічне значення, і, може бути, ваша підсвідомість почерпнуло знання про нього з якихось джерел і використовувало його у сні, щоб дати вам підказку.

Це стосується сновидінь, де вам дарують квіти або ви даруєте їх якійсь людині.

Якщо вас заінтригувала інформація, яку несе в собі квітку з вашого сновидіння, то вам обов’язково допоможуть відомості про квіти в цьому розділі книги.

У пошуках значення сновидіння вам допоможуть джерела інформації про медичні властивості квітів, історичні матеріали і звичайні інтерпретації символізму, прийняті у вашій або світовій культурі.

Будь квітка також може мати своє містичне значення, пов’язане з духовністю і релігійними переконаннями.

Крім того, не слід скидати з рахунків і асоціації, пов’язані з назвою квітів, пам’ятаючи про те, що вони можуть вказувати на якогось конкретного людини, ім’я якого може бути пов’язано з назвою квітки (наприклад, троянда — квітка та ім’я Роза).

Якщо вам снилося розбите або криваве серце, то, може бути, вам варто подумати, чиє серце ви могли розбити в реальному житті.

Не забувайте і про те, що кожна квітка може тільки для вас мати своє символічне значення.

Ось чому при тлумаченні будь-якого сновидіння про конкретний квітці ви насамперед повинні подумати, які особисті асоціації він (вони) у вас викликає.

Передняя стенка живота упражнения. Упражнения для передней стенки живота. Укрепление мышц передней брюшной стенки.

Тлумачення сну Квіти до чого сниться Квіти у сні

Тлумачення сну Квіти до чого сниться Квіти у сні
Рубрика: UA.