Тлумачення сну Крик, плач, сміх до чого сниться Крик, плач, сміх у сні

Сонник Крик, плач, сміх до чого сниться Крик, плач, сміх у сні

Якщо уві сні ви самі кричите або плачете або кричить і плаче хтось інший, якщо ви чуєте, що хтось кричить або сміється, то це може вказувати на те, які емоції ви чи хтось інший відчуває в даний момент в реальній життя.

І точно так само, якщо вранці після сну ви прокидаєтеся в сльозах, зі сміхом або від крику, то це означає, що у сні ви чули озвучені емоції, пов’язані з щастям, радістю, сумом, які мають місце у вашій реальному житті.

Або, може бути, ви чули крик про допомогу або самі

просили допомогти вам?

Або ви кричали від жаху?

Або в реальному житті ви пригнічуєте в собі які-то емоції і вони прориваються у сні, знаходячи, таким чином, вихід і звільняючи вас від їх тяжкості?

Ті сновидіння, в яких чуються крики або плач, можуть виконувати функцію вивільнення емоцій, пов’язаних з глибокими переживаннями і душевними стражданнями, які заважають вам на свідомому і підсвідомому рівнях йти далі в реальному житті.

Або такі сновидіння можуть символізувати інтуїтивну поінформованість

про те, що щось у вашій реальному житті закінчується.

Або, може бути, у сні ви ллєте, крокодилячі сльози.

Сни про сміх пов’язані зі зняттям напруги або зі спробою звільнитися від того, що обтяжує сплячого в житті.

Залежно від того, які почуття ви відчуваєте в таких сновидіннях, сон може вказувати на те, що ви біжите від правди чи ставитеся до чогось у вашій реальному житті занадто легковажно, тому що за сміхом в реальності деколи може ховатися печаль.

Пам’ятайте, що іноді сміх уві сні може бути знаком роздумів, і якщо в сні ви чуєте, як хтось сміється, то це означає, що ваша підсвідомість може вдатися до образів, пов’язаних з архетипом блазня, в спробі щось переосмислити і заново дати оцінку якимось життєвим цінностям.

Якщо у сні сміх переходить у регіт, то виникають асоціації зі злими чаклунами або з якимось злом, і тоді, можливо, сон вказує на ваш внутрішній голос, який висміює вашу претензійність.

Упражнения для мышц передней брюшной стенки. Чистая кожа аспирин. Гантельная гимнастика для детей.

Тлумачення сну Крик, плач, сміх до чого сниться Крик, плач, сміх у сні

Тлумачення сну Крик, плач, сміх до чого сниться Крик, плач, сміх у сні
Рубрика: UA.