Тлумачення сну Канали, дамби, водосховища до чого сниться Канали, дамби, водосховища у сні

Сонник Канали, дамби, водосховища до чого сниться Канали, дамби, водосховища у сні

Всі ці споруди в реальному житті влаштовані для того, щоб контролювати рівень води, а у сні вони символізують свідомі зусилля, прикладені індивідуумом для того, щоб тримати свої почуття у вузді.

Рівень ефективності їх роботи у сні вказує, наскільки сплячому вдається здійснювати контроль за своїми емоціями в реальному житті.

Канал також може символізувати родове древо та / або вказувати на бажання мати дітей.

Так як будь-які резервуари для води або

водосховища в реальному житті використовуються для того, щоб збирати воду і зберігати її, то, відповідно, в наших сновидіннях вони можуть символізувати емоційний потенціал індивідуума.

Рівень води в резервуарах і водосховищах у сні має дуже важливе значення.

Якщо рівень води в них досить високий, то це вказує на високий емоційний потенціал індивідуума, а якщо рівень низький, то, можливо, в реальному житті ви відчуваєте емоційний голод, бо хтось з вашого оточення спустошує ваші емоційні запаси.

В

наших сновидіннях дамби також символізують здатність контролювати емоції, і тому їх ефективна робота може вказувати на емоційне здоров’я індивідуума.

Якщо у своєму сновидінні ви бачите, що стоїте на мосту і дивіться на річку, що протікає внизу, то такий сон означає, що ви можете попрощатися з минулим, залишити його в спокої, не думати про те, що пройшло (і більше вже ніколи не повернеться ), як витікає вода.

Міст у сні вказує на поворотну точку у вашій реальному житті.

Див також ПОДОРОЖІ.

Красота в различные эпохи. Компресс для ног на ночь. Содовые ванночки для рук.

Тлумачення сну Канали, дамби, водосховища до чого сниться Канали, дамби, водосховища у сні

Тлумачення сну Канали, дамби, водосховища до чого сниться Канали, дамби, водосховища у сні
Рубрика: UA.