Тлумачення сну Гроші і покупки до чого сниться Гроші і покупки уві сні

Сонник Гроші і покупки до чого сниться Гроші і покупки уві сні

Гроші в наших сновидіннях символізують те, що ви цінуєте найбільше в реальному житті, але що зазвичай не має грошового вираження.
Юнг вважав гроші символом влади, яка потрібна людині, щоб досягти певних цілей. За Фрейдом, гроші в наших сновидіннях — це символ організованою і одержимою особистості.

Якщо уві сні ми бачимо якісь символи, які асоціюються з грошима, багатством, добробутом, достатком, наприклад готівкові гроші, дорогоцінні камені, скарби, дорогі матеріальні

об’єкти (багаті будинки, дорогі автомобілі), якщо уві сні ми виграємо в лотерею, то тоді ми повинні спробувати зрозуміти, що означають для нас гроші у їх матеріальному значенні.
Гроші в наших сновидіннях символізують те, що ми хочемо мати, що має для нас важливе значення в житті. Це та ціна, яку ми платимо за наші дії і бажання.
Цілком можливо, що золото зовсім не є для вас дорогоцінним металом, але воно порівнянно для вас з тим, що оцінюється на вагу золота — душевним теплом. Воно може вказувати на
переможця. І точно так само будь-сон про скарб може вказувати на людей, яких ви любите і цінуєте (як скарб).

Або ж це може багатство, яким ви вважаєте знання, комори пам’яті або ідей. Ви пов’язуєте гроші зі свободою? З тим, чого ви стоїте як особистість? Ви вірите в те, що гроші можуть зробити вас щасливим?
Подумайте, як би ви відповіли на ці питання, щоб зрозуміти, що для вас являє собою цінність, і тоді, можливо, ви почнете задаватися питаннями про те, у скільки реально оцінюються мета, до якої ви прагнете, чи ваші надії.

Местные ванны. Упражнения для брюшной полости. Учиться падать.

Тлумачення сну Гроші і покупки до чого сниться Гроші і покупки уві сні

Тлумачення сну Гроші і покупки до чого сниться Гроші і покупки уві сні
Рубрика: UA.