Тлумачення сну Глисти до чого сниться Глисти у сні

Сонник Глисти до чого сниться Глисти у сні

Які тільки не бувають сновидіння — приємні, еротичні, страшні, захоплюючі, і навіть такі, від яких стає огидно, саме до таких сюжетів відноситься до остраху неприємне видовище — глисти у сні.

До чого сниться така картинка?

У нашому соннику ви знайдете його трактування в різних варіаціях.

До чого сняться глисти черв’яки, а так само інші паразити, пояснюється в залежності від загальної обстановки бачення, конкретної ситуації.

Якщо уві сні ви фактично відчуваєте, як ці дрібні гади копошаться, повзають по вашому організму, то очікуйте в реальному житті зрада хорошого друга, плітки і підступи.

Для народжених в літні місяці сон глисти розшифровується як провісник складної ситуації в житті, через яку вам доведеться деякий час бути на утриманні у кого-небудь.

Якщо ж ви народилися в осінню пору, то гельмінти у сні позначають лише дрібні неприємності.

Які тільки гади до нас не приходять в обіймах Морфея, і якщо черв’ячки всередині тіла — це не дуже добрий знак, то бачити їх поза організмом, а особливо якщо це білі глисти — непоганий знак.

Такий відштовхуючий сюжет сонник трактує як майбутнє, дуже вигідне знайомство з впливовою людиною.

Якщо в обіймах Морфея вдалося впоратися з гельмінтами, і вони виходять, то це дуже хороший знак: всі складнощі, неприємності скоро закінчаться, в житті настане спокійний, милостивий період, в який все нові підприємства вдаватимуться з особливим успіхом.

До чого сняться глисти: тлумачення різних сонників Езотеричний сонник інтерпретує те, до чого сниться бачити в сні глистів, як ознаку сприятливого періоду життя, де вас чекають веселі зустрічі з друзями, вечірки і приємні знайомства.

Зазвичай, якщо в сні ви бачите кал, то це віщує отримання грошей або цінного подарунка, але от якщо ви побачили глисти в калі, то ця картинка трактується як погане пророцтво: швидше за все, вороги будують підступи проти вас, розставляють пастки — бережіться зради і обману.

За сонником Азара глисти черв’яки і інші паразити є попередженням, що б сновидец не вів розпусний, дозвільний спосіб життя, задумався про майбутнє.

Але якщо ж глисти вийшли, то цей сонник пояснює те, до чого сниться таке видовище як беззастережну перемогу над ворогом.

У тлумаченні сонника XXI століття сон глисти означає, що приховані недоброзичливці, суперники скоро проявлять себе, їх чекає викриття.

Деякий психоаналітичне значення носить сновидіння, де у вас виповзали дрібні черв’ячки з рота.

Це відображення внутрішнього бажання розібратися у своїх діях, вчинках, виправити що-небудь у своєму характері.

Глисти у роті, яких вдалося повністю витягти, обіцяють вирішення багатьох внутрішніх проблем і позбавлення від негативних рис характеру.

Бачити у сні глистів хробаків за сонником Цвєткова — обіцяє в майбутньому нове знайомство, яке змінить ваше життя на краще.

А якщо ж в сновидінні були глисти у дитини, і неважливо, ваш це малюк, чи ні, значить ви проявляєте зайве занепокоєння про своїх рідних і близьких.

Спробуйте на час позбавити їх опіки, не потрібно допомагати їм у всіх справах, побачите — вони впораються.

Тлумачення сну глисти для народжених взимку або навесні, трактується як можливість легкого нездужання протягом найближчого тижня.

А сонник Міллера глисти інтерпретує як бажання підступних суперників насолити сновидцу.

Але підступи ворогів закінчаться нічим, якщо вдалося позбутися гельмінтів.Тлумачення сну Глисти до чого сниться Глисти у сні