Тлумачення сну Домашні тварини до чого сниться Домашні тварини у сні

Сонник Домашні тварини до чого сниться Домашні тварини у сні

Тварини в сновидіннях зазвичай відображають наші основні і самі природні почуття і спонукання.

До них ставляться гнів, роздратування, прагнення вижити, батьківські почуття, відтворення роду через потомство, бажання отримати визнання всередині своєї соціальної групи, материнська і батьківська любов, будівництво власного будинку, спонтанне почуття прихильності.

Тварини в наших сновидіннях символізують вільний прояв почуттів, не пов’язане з соціальними обмеженнями і надіями.

Домашні тварини також можуть символізувати нашу особистість, яка пов’язана з будинком і відповідної соціальної середовищем, що і визначає тлумачення подібних сновидінь.

Домашні тварини в сновидіннях пов’язані з нашим бажанням бути коханим, пестити і отримувати ласку у відповідь.

Може бути, це пояснюється нашої звичайної турботою про домашніх тварин.

Наші сновидіння як би запитують нас, чи дійсно ми дбаємо про своїх почуттях подібного роду, чи дійсно ми пестуємо їх у собі, холім і плекаємо.

Події в сновидіннях вказують на певний аспект нашої особистості.

Юнг вважав, що образи домашніх тварин, пов’язані в наших сновидіннях з голодом, нездатністю контролювати емоції, жорстке і деструктивна поведінка, зазвичай відображають наш відхід від первородних інстинктів, закривши, таким чином, за собою двері, провідну в глибини нашого внутрішнього світу.

Подібні сновидіння також можуть відображати ваші бажання бути в чомусь схожим на домашніх улюбленців — незалежно від того, залежні ви чи ні від ваших близьких, їх вимог і уваги до вас з їх боку в реальному житті.Тлумачення сну Домашні тварини до чого сниться Домашні тварини у сні