Тлумачення сну чоботи до чого сняться чоботи у сні

Сонник чоботи до чого сняться чоботи у сні

Чоботи ознаменовувалося кардинальні зміни в житті, якщо ви побачили цей образ у сні, готуйтеся до змін на особистому фронті і до прийняття важливих рішень, які не змусять себе чекати!

Найчастіше кирзачі в сновидіннях увазі, яку те важливу дорогу або шлях, який принесе великі зміни у ваше повсякденне життя або повністю змінить її.

Так от, приміром, якщо вам приснилося, що ви купили нові чобітки або приміряєте їх, наяву в найближчому майбутньому кохана людина зробить вам якийсь подарунок, що

неодмінно порадує вас.

Як трактує сонник, якщо чоботи у сні старі, значить, незабаром вам доведеться терпіти фіаско у фінансових справах і вирішувати багато питань зовсім вас не стосуються.

Рвані чоботи в соннику Н. Грішиній віщують про розбрат з близькими людьми, а так само про те, що найближчим часом ви отримаєте не дуже приємна звістка від вашого кращого друга.

Якщо в сновидінні ви побачили, як одягаєте їх, значить, в реальному житті знайдете свого покровителя.

Так само, такий сон попереджає

бізнесменів і ділових людей, про якесь каверзу з боку конкурентів і можливості підробки важливих документів.

Якщо уві сні ви носите кирзачі з грубого або жорсткого матеріалу, то наяву будьте готові до флірту з боку протилежної статі.

Сон, в якому ви втратили свої чобітки і не можете знайти, попереджає, про невірність вашої жінки.

Бачити себе в чужих чоботях згідно сонником — покладати на себе чужі проблеми, для жінок таке сновидіння може символізувати відносини з чужим чоловіком або поява коханця.

Якщо у сні чужі чоботи тобі тиснуть або вони брудні — «повісиш на себе чужого мужика», а якщо вони чисті і добре виглядають на ногах — чоловік стоїть, але все одно не твій.

Високі шкіряні чобітки говорять про новації в житті.

Начіщать у сні кирзачі щіткою означає приховувати від оточуючих свій негожий вчинок, який рано чи пізно в реальності спливе назовні, та й ще в самий невідповідний для вас момент.

У популярному соннику Фрейда чоботи позначають подорож або поїздку за місто в компанії вашого близької людини.

І не дивлячись на, те, що ви досить добре один одного знаєте, це допоможе вам побачити людину з абсолютно нового боку.

До чого ще сняться чоботи у сні До чого сняться чоботи — різні чобітки сняться до злиднів, стоптані до невдалих придбань і покупок, якщо ж у сні ви спілкувалися з шевцем, чекайте новин.

Цей образ втілює моду, витонченість, красу, достаток, тому побачити у сні добротні чоботи означає марнотратство і не економність в реальності, а так само про те, що ваші мрію далекі від ідеалу.

До чого сняться нові чоботи — нові чобітки віщують вельми вдалі покупки, тому не варто втрачати час даремно, побачивши такий сон, відразу відправляйтеся по магазинах.

А стоптані або брудні чоботи навпаки застерігають, від яких або покупок, так як ви можете бути обмануті або ваші гроші будуть витрачені даремно.

Гумові кирзачі у сні попереджають в реальному житті з передбачливістю ставитися до випадкових знайомств, в іншому випадку нічого доброго з цього не вийде, і повною мірою відчуєте на собі неприємне почуття ревнощів.

Бег физ-ра. Комплекс гигиенической гимнастики для студентов. Как укрепить брюшную стенку.

Тлумачення сну чоботи до чого сняться чоботи у сні

Тлумачення сну чоботи до чого сняться чоботи у сні
Рубрика: UA.