Тлумачення сну Будинок до чого сниться Будинок у сні

Сонник Будинок до чого сниться Будинок у сні

Сновидіння про будинок і будинках зазвичай відображають наш емоційний і душевний стан, наше «я».

Наші будинки у сні не мають нічого спільного з тим місцем, де ми фізично живемо в реальному житті.

Будинки, які ми бачимо у сні, можуть багато розповісти про життєвих обставинах, перспективи та труднощі, з якими ми стикаємося зараз.

Якщо вірити Юнгу, то будь-який життєвий досвід, всі стадії розвитку нашої особистості, окремі аспекти свідомості і підсвідомості — все це з лишком представлено

в тих сновидіннях, де ми бачимо свої будинки.

Наші спроби тлумачити подібні сновидіння повинні, перш за все, відштовхуватися від стану цих будинків, від того, як вони утримуються (добре чи погано), який мають вигляд, розміри, форму, колір.

Кожна кімната в нашому будинку у сні символізує один з аспектів нашого «я» і якийсь момент нашого реального життя, дійсності.

Багато людей дивуються тому, що у сні їхнього будинку представлені детально і точно відтворюють їх реально існуючі будинки.

Все,

починаючи від малюнка на шпалерах, кожна деталь в таких будинках, включаючи розташування обіднього столу, здається ретельно продуманою і майже такий же, якою ми бачимо її в життя.

Але як би там не було, будинки з сновидінь не мають нічого спільного з нашими справжніми будинками.

Отже, якщо в сні ви бачите, що живете в якомусь будинку, то це означає, що підсвідомість через образ такого будинку дає зрозуміти, як йдуть справи з вашим астральним будинком, тим, який постає в світі снів.

Подібні сновидіння дають можливість побачити стан нашого «я», усвідомити, що має на нього вплив, і зрозуміти, чи потребує цей стан в корекції, увазі з нашого боку, щоб привести його в порядок.

Якщо вам сниться, що ви знаходитесь вдома, то це вказує, що ви повинні повернутися туди, де відчуваєте себе в безпеці, в якесь притулок, де ви можете відчувати себе самим собою і нічого не боятися.

Деякі спірити вважають, що сон про те, що ми йдемо додому, може символізувати наближення смерті, оскільки вони вважають, що фізичне існування є тимчасовим.

Див також БУДИНКИ.

Компрессы для рук. Гигиенический массаж-это. Диеты для тех кому 60 лет.

Тлумачення сну Будинок до чого сниться Будинок у сні

Тлумачення сну Будинок до чого сниться Будинок у сні
Рубрика: UA.