Тлумачення сну Блискавка до чого сниться Блискавка у сні

Сонник Блискавка до чого сниться Блискавка у сні

Якщо уві сні ви чуєте гуркіт грому, то таке сновидіння є попередженням про сильному емоційному вибуху.

Якщо уві сні ви чуєте грім на відстані, то, можливо, у вас ще є час в реальному житті, щоб якимось чином пом’якшити удар долі або продумати якусь ситуацію таким чином, щоб була можливість контролювати події.

Оскільки протягом тривалого часу люди вважали, що блискавки — це прерогатива богів і символ спілкування між світом смертних і світом богів, то поява блискавки у сні або ситуація

у сні, коли ви опинилися під ударом блискавки, зв’язується з інтуїцією, натхненням, осяянням і раптовим пробудженням в людині психічних сил.

Загалом блискавки у сні є символом змін, змін несподіваних, які або вже відбуваються, або невдовзі настануть у вашій реальному житті.

Це можуть бути як зміни в житті в цілому, так і зміни в мисленні і світогляді.

Блискавка у сні також може символізувати сильну і пристрасну любов, яка приходить до людини раптово.

Або ж блискавка у сні може вказувати

на потужний викид енергії, що допомагає зняти накопичене напруження.

А іноді блискавка може символізувати якесь деструктивну дію в реальному житті, яке необхідно для того, щоб змінити її, зробити краще.

На духовному рівні блискавка може означати раптове осяяння, блискучу ідею, особистий ріст.

Якщо уві сні ви бачите картину шторму (урагану), яка супроводжується спалахами блискавок і гуркотом грому, то це пророкує емоційний розряд, тому що ураган або шторм у сні символізують вивільнення емоцій.

Картина наближення урагану у сні вказує на те, що сплячий підсвідомо відчуває наближення небезпеки в реальному житті, передбачає важкі часи, коли такі емоції, як гнів або пристрасть, загрожують досягти максимальної напруги, — і їм ще тільки належить вийти назовні.

Уроки элегантности. Идеалы эпохи в истории одежда. Укрепление брюшной полости.
Тлумачення сну Блискавка до чого сниться Блискавка у сні
Рубрика: UA.