Тлумачення сну Білий до чого сниться Білий у сні

Сонник Білий до чого сниться Білий у сні

Білий колір споконвіку вважається символом чистоти, істини, справедливості, добра, надії, і можливо, що своє найкраще втілення він знайшов в невинно-білому кольорі наряду нареченої.

У культурі народів Заходу бачити білий колір у сні може означати послання від нашої підсвідомості, який спонукає нас до з’ясування істини, справжнього стану справ в якійсь ситуації.

Білий колір у сні також символізує завершеність і невинність.

Коли ви бачите в сні білий колір, то ви повинні задати собі якісь питання.

Наприклад, ви можете запитати себе: спонукає сновидіння до з’ясування справжнього стану справ або воно вказує на деякі аспекти «я», які пов’язані з новими проектами або планами?

Якщо у вашому сновидінні з’являється білий колір і це пов’язано з людиною, яку ви добре знаєте, то, можливо, такий сон відображає вашу віру в людську доброту або, можливо, ви відчуваєте, що в чомусь ця людина може стати для вас світочем в царстві темряви та / або вказувати вам правильний шлях.

Крім того, все темне і чорне затінює все навколо себе, а білий колір здатний висвітити, вихопити з темряви щось, щоб звернути на це нашу увагу.

Ось чому білий колір, який вихоплює з темряви якийсь предмет у сні, є посланням нашої підсвідомості, що вказує істину або шлях до неї.

Якщо вам сниться, що ви купаєтеся в білому кольорі або оповиті їм, як покривалом, то таке сновидіння також є посланням підсвідомості, що намагається сказати нам таким чином, що ми повинні чекати осяяння, прагнути до самопізнання, залишити минуле, щоб зробити ривок вперед і змінити своє життя на краще.

Якщо, проте, у сні у вас виникає відчуття, що білий колір якимось чином пов’язаний із сумом, сумом, розчаруванням, то, можливо, ви повинні подумати про те, щоб додати кольору у вашу повсякденне життя.

Може бути, у ній занадто мало радості?

Розваг?

Щастя?

Кольори?

Біле небо у сні може виражати наше бажання жити чистим і простим життям.

Білий місяць у сні може бути символом спокою, умиротворення.

Білі дерева у сні можуть бути символом, пов’язаним з нашим таємним бажанням зробити який-то крок у житті, щоб змінити її і покінчити з якимось конфліктом.

Біла книга уві сні може бути символом осяяння і знання, а біла рука може символізувати початок нових дружніх відносин.

Білі їжа і питво у сні пов’язані з поняттям про чистоту, а якщо в сні біла їжа або напої мають якісь легкі відтінки темного, то це означає, що сплячий потребує того, щоб провести чистку свого емоційного життя.

Однак майте на увазі, що в культурі народів Сходу білий колір часто є кольором смерті і трауру.

Білий колір може символізувати відсутність крові, неживий труп чи примара.

Ключові слова: чистота, досконалість, благородство, знання, початок нового.

Можливо, білий колір може бути символом пробудження або нового погляду на життя.Тлумачення сну Білий до чого сниться Білий у сні