Тлумачення сну Білий до чого сниться Білий у сні

Сонник Білий до чого сниться Білий у сні

Білий колір споконвіку вважається символом чистоти, істини, справедливості, добра, надії, і можливо, що своє найкраще втілення він знайшов в невинно-білому кольорі наряду нареченої.

У культурі народів Заходу бачити білий колір у сні може означати послання від нашої підсвідомості, який спонукає нас до з’ясування істини, справжнього стану справ в якійсь ситуації.

Білий колір у сні також символізує завершеність і невинність.

Коли ви бачите в сні білий колір, то ви повинні задати собі якісь

питання.

Наприклад, ви можете запитати себе: спонукає сновидіння до з’ясування справжнього стану справ або воно вказує на деякі аспекти «я», які пов’язані з новими проектами або планами?

Якщо у вашому сновидінні з’являється білий колір і це пов’язано з людиною, яку ви добре знаєте, то, можливо, такий сон відображає вашу віру в людську доброту або, можливо, ви відчуваєте, що в чомусь ця людина може стати для вас світочем в царстві темряви та / або вказувати вам правильний шлях.

Крім

того, все темне і чорне затінює все навколо себе, а білий колір здатний висвітити, вихопити з темряви щось, щоб звернути на це нашу увагу.

Ось чому білий колір, який вихоплює з темряви якийсь предмет у сні, є посланням нашої підсвідомості, що вказує істину або шлях до неї.

Якщо вам сниться, що ви купаєтеся в білому кольорі або оповиті їм, як покривалом, то таке сновидіння також є посланням підсвідомості, що намагається сказати нам таким чином, що ми повинні чекати осяяння, прагнути до самопізнання, залишити минуле, щоб зробити ривок вперед і змінити своє життя на краще.

Якщо, проте, у сні у вас виникає відчуття, що білий колір якимось чином пов’язаний із сумом, сумом, розчаруванням, то, можливо, ви повинні подумати про те, щоб додати кольору у вашу повсякденне життя.

Може бути, у ній занадто мало радості?

Розваг?

Щастя?

Кольори?

Біле небо у сні може виражати наше бажання жити чистим і простим життям.

Білий місяць у сні може бути символом спокою, умиротворення.

Білі дерева у сні можуть бути символом, пов’язаним з нашим таємним бажанням зробити який-то крок у житті, щоб змінити її і покінчити з якимось конфліктом.

Біла книга уві сні може бути символом осяяння і знання, а біла рука може символізувати початок нових дружніх відносин.

Білі їжа і питво у сні пов’язані з поняттям про чистоту, а якщо в сні біла їжа або напої мають якісь легкі відтінки темного, то це означає, що сплячий потребує того, щоб провести чистку свого емоційного життя.

Однак майте на увазі, що в культурі народів Сходу білий колір часто є кольором смерті і трауру.

Білий колір може символізувати відсутність крові, неживий труп чи примара.

Ключові слова: чистота, досконалість, благородство, знання, початок нового.

Можливо, білий колір може бути символом пробудження або нового погляду на життя.

Способы иммобилизации. Маска для зрелой коже. Маски для зрел кожи..

Тлумачення сну Білий до чого сниться Білий у сні

Тлумачення сну Білий до чого сниться Білий у сні
Рубрика: UA.