Типи чоловіків. Які є чоловіки?

Типи чоловіків. Які є чоловіки?

1. Тип чоловіка — Ідеал

Весь складається з високого потенціалу. Атлетична статура. Живіт розкреслений на шість кубиків. Біцепси. Правильний прикус. Без проблем. У житті не зустрічається, оскільки є плодом суто жіночої уяви.

Якщо він відкидає саме таку тінь, швидше за все, в будинку перегоріли лампи і ти просто дивишся на плакат з Men’s Healsh.

2. Тип чоловіка — Нарцис

Кучерявий, високий, задоволений собою. Тип — городянин, до крайності заклопотаний своєю зовнішністю. Охайний. Стоншений до кінчика жесту. Оксамитові п’яти. Педикюр.

У жінках майже не потребує. є метою одиноких трудівниць з виробництв (бухгалтерія, нотаріат, каса) пережили драматичну нещасливу любов. Віддає перевагу в жінках боязкість і заїкання від захоплення.

3. Тип чоловіка — Живчик

Постріл. Має яскраво виражений кадик. Жилавий. Рухливий. Помірно волосатий. Невгамовна в їжі. Всюдисущий. Легко забирається в шафу. Є предметом обожнювання жінок з видатним бюстом, пергідрольне волосся, блідо-рожевою помадою і млосним поглядом.

За темпераментом — жінка-мати, що пахне здобою. Готова до труни загодовують свого живчика котлетами і картоплею пюре.

4. Тип чоловіка — Міцний средняк

Рівний в будь-якій частині свого тіла, як докторська ковбаса. Не має слабких місць. Ніяких видатних частин — не стирчить навіть дупа. Господарський чоловік. Всеїдний. Невибагливий. Колір очей — невизначених.

Цінує жінок середніх розмірів і середніх років.

5. Тип чоловіка — Ідеал № 2

Стрункий. У міру накачаний. Міцний зад. Стати. рельєфна груди. красиві чоловічі руки. Немає грибка на ногах. Добре рухається в ліжку і в танці. Підходить всім жінкам. Зустрічаєтся в основному на екранах кінотеатрів, оснащених апаратурою Dolby Surround.

Вартість перегляду від 20 до 80 гривень в залі (пенсіонерам і студентам — знижки).

6. Тип чоловіка — Брутал

Потужний. Сутулий. Неправильний прикус. Волохатий. Стійкий. Основний рефлекс — хапальний. Маленька дупа. Небагатослівний. Пахне дублянкою. Не розташовує до спілкування. Тип жінок не має значення.

Йому підходить все, що знаходиться на відстані витягнутої руки.

7. Тип чоловіка — Дохід Петрович

Сколіоз (1-3 ступеня). Запалі груди. Лупа. Одягнений з чужого плеча (у самого плечі вузькі). Вугрі. Волосся рідкісні. Вірний, чуйна людина. Не займає багато місця.

Корисний у господарстві жінкам з активною життєвою позицією. Незамінний в саду і на грядці.

8. Тип чоловіка — Телепень

Лисуватий. Пивний животик. Веселун. Часто із задоволенням огидно співає. Потіє. Знає найбільше сороміцьких анекдотів. Пощипує дівчатам попу. Швидко сходиться з жінками щучого типу.

Гострі зубки, маленький носик, вищипані брови і вусики.

9. Тип чоловіка — Падонок

Опукло-увігнутий. Носить в’язані шапочки і штани-труби. Гризе нігті. Багаторазово травмований. Інстинкт самозбереження атрофовані. Стрибучий. Має мобільний телефон останньої моделі.

Ідеальна партнерка — дошка. Взимку — звичайна. Влітку — на колесах і з вітрилом. Не злазить з неї до гробової дошкиТипи чоловіків. Які є чоловіки?