Терези — гороскоп на місяць жовтень 2020

Терези — гороскоп на місяць жовтень 2020
Терези — один з найбільш неоднозначних знаків зодіаку. Вони здатні радіти життю, навіть якщо світ навколо валиться, і впадати в чорну депресію, коли всі навколишні святкують. Жовтень стане одним з таких нелогічних місяців. Зовні життя Терезів буде розміреним і приємною : начальство їх любить, рідні пестять і плекають, а прихильники і прихильниці готові щодня мити асфальт під їх ногами. Однак у середині осені Ви із завзятістю бобра почнете гризти себе за уявні недоліки і боятися відмінних небезпек.

Щоб почати переживати за своє життя, Терезам досить короткого натяку в телевізійних новинах і власної багатої фантазії. Представники цього знака зодіаку легко змилять себе і оточуючих, передрікаючи світу чергову хвилю фінансової кризи, після якої більшість менеджерів перекваліфікується в двірників і почне вирощувати в квіткових горщиках огірки, щоб було чим закушувати дешеву горілку. Ах, так, природно, горщик буде стояти в брудному підвалі, так як квартиру банк відбере за несплату відсотків по іпотеці.
Зрозуміло, що з таким настроєм Терези будуть шарахатися від кожного недружнього погляду шефа і з дня на день чекати звільнення. Гороскоп радить Вам в жовтні перестати перетворювати своє життя на суцільний кошмар. Викиньте негативні думки з голови і дихайте на повні груди ( врахуйте, що чим глибше зітхання, тим більше груди ) !

В особистому житті зірки обіцяють Терезам суцільний шоколад з мармеладом : кохана людина буде ніжний і турботливий, а його мама поїде на півроку в гості до сестри, яка живе десь на просторах Туркменістану. На жаль, Інтернету там немає, тому розмови по скайпу неможливі, а по телефону при нинішніх цінах на міжнародні дзвінки багато гидот про потенційну невістку не скажеш. Ніхто не завадить парі насолодитися самотою і повністю зануритися в гарячі почуття. У Терезів, які ще не зустріли свого супутника життя, справи в жовтні будуть складатися по — різному. Все залежить від того, до якої категорії людей Ви себе зарахувати : вільним або самотнім. Самотні представники цього знака зодіаку продовжать скаржитися на життя і звинувачувати у всіх бідах свій маленький зріст / великий ніс / жирний прищ. Зате вільні Ваги кинуться у вир флірту, натяків і півтонів. Навіть самі недосвідчені в сердечних справах дівчата на інтуїтивному рівні почнуть відчувати, на яку точку потрібно натиснути, щоб співрозмовник впав до її ніг прямо на брудну підлогу. У розмові Ваги віддадуть перевагу мовчати, але в цьому мовчанні виявиться укладено стільки інтриги і загадковості, що бесіда буде нагадувати цікаву книгу, від якої неможливо відірватися, поки не дізнаєшся, чим же все закінчиться.

Якщо Ваги сплять і бачать себе в кріслі керівника, то в жовтні 2020 року їм пора кидатися в атаку на конкурентів! Зараз властиве цьому знаку зодіаку працьовитість посилиться сприятливим гороскопом, зробивши Вас практично непереможним. Не варто думати, що всі блага зваляться на Терезів з неба. Навпаки, успіхів їм доведеться домагатися наполегливою працею, але це тільки посилить солодкість перемоги. У жовтні Терези не стануть відволікатися від роботи на соціальні мережі або плітки в курилці, а їх робоча концентрація буде нагадувати догляд в астрал, настільки повно вони зможуть відключитися від зовнішніх факторів. Поки бухгалтер цього знака зодіаку готує звіт, оточуючі можуть станцювати навколо нього полонез, влаштувати піжамну вечірку або привести дівчаток, все одно захоплений цифрами колега нічого не помітить. Подібна зосередженість принесе позитивні плоди, адже жодна дрібниця не вислизне від погляду прискіпливого співробітника, і всі нюанси будуть враховані.

Гороскоп радить Терезам заздалегідь налаштуватися на місяць нестабільності, адже зовнішній світ то і справа буде підкидати Вам загадки, змушуючи буквально на ходу змінювати плани. Ваги цього не виносять, тому замість того, щоб стрімко реагувати на черговий життєвий поворот, вони можуть образитися на весь світ і закотити страшну істерику. Ви грюкне дверима і умчітесь в теплі краї відновлювати душевну рівновагу. У складних ситуаціях, коли опускаються руки і хочеться кинути важку ношу (бажано на голови офісних недругів ) , намагайтеся дивитися в майбутнє. Якщо Ви поїдете до моря, передавши справи колезі, який не знайомий з Вашим проектом, то він напевно багато упустить і зіпсує. У підсумку вершки опиняться в тарілці у конкурентів, а Ваша праця знеціниться. У жовтні 2020 року не дозволяйте емоціям взяти верх над здоровим глуздом і вірте, що слідом за чорною смугою обов’язково прийде біла!

Компресс для ног. Идеал моей эпохи. Идеал эпохи.
Терези — гороскоп на місяць жовтень 2020
Рубрика: UA.