Терези — гороскоп на місяць травень 2020

Терези — гороскоп на місяць травень 2020

У травні 2020 Ви обов’язково закохаєтесь : у молодої людини, туфлі від Маноло Бланік, свинячу відбивну… Та в нашому світі повно речей, які варті того, щоб їх любили! Але якою б предмет обожнювання Ви собі не вибрали, він буде Ваш. Вподобаний хлопець без роздумів кине до Ваших ніг букет троянд і кредитну карту, останні туфлі з модної колекції підійдуть саме Вам, а вчені нарешті доведуть, що м’ясо не шкодить фігурі. У цьому місяці гороскоп обіцяє, що всім Терезам буде неймовірно, виключно, неймовірно

везти. Якщо на безлюдній трасі затихне машина, то це не машина Терезів. А якщо це все-таки машина Терезів, то в ній в даний момент її пасажири пристрасно цілуються. Будь-яке потенційно неприємна подія зірки будуть переводити в додаткові можливості для представників цього знака зодіаку.

У травні Терези будуть жити на повну котушку, геть забувши про свої періодичні метання і депресивні роздуми. Продегустувати 30 нових алкогольних коктейлів, поцілуватися з 10 симпатичними представниками протилежної

статі, завести карликового пуделя, про який мріяли з дитинства — ось неповний перелік того, що Ви захочете втілити в життя. Ваги продовжать сумлінно працювати в офісі з 9 до 6 , а ночами в клубах почнуть боротися з алкоголем, слідуючи залізній логіці «чим більше спиртного я поглинаю, тим менше його залишається в природі». Спалахнула в травні роман буде віддавати ноткою божевілля і обернеться феєрією пристрасті в розміреного життя скромно — пристойних Терезів. Ви почнете підозрювати, що минуле життя прожили в Індії та взяли участь у написанні «Камасутри» , настільки яскраво Ваша фантазія буде працювати у нічний час.

Усі, хто в цьому місяці зустріне на своєму шляху цей чарівний знак зодіаку, можуть вважати себе щасливчиками, адже навіть п’ятихвилинне спілкування з інтелігентними, веселими і позитивними людьми здатне подарувати заряд бадьорості на весь день. І так володіють даром емпатії Ваги стануть просто надчуттєвими датчиками людських настроїв. Ви на інтуїтивному рівні зможете зрозуміти, що людині погано і протягнути руку, допомагаючи якщо не вирішити проблему (все-таки справлятися з неприємностями ми повинні самі) , то хоча б зменшити біль.

Сімейні Ваги зроблять вихідні домочадців незабутніми. Сусіди будуть з заздрістю дивитися, як Ви повним складом відправляєтеся в парк, на пікнік або в басейн. Ваги гостро зрозуміють, яке величезне значення для них має сім’я. Ви відчуєте себе маленьким, але міцним кланом, готовим битися проти всього світу. У цьому місяці Ви почнете більше часу приділяти дітям і перетворитеся на ідеального батька, до якого маленькі непосиди біжать зі своїми радощами і бідами. Помітивши талант у свого малюка, Ваги займуться пошуком відповідного гуртка або репетитора, щоб розвинути його здібності. Хтозна, може через кілька років знаменитий рок — музикант у своєму інтерв’ю скаже, що вдячний батькові, який у травні 2020 навчив його грати на гітарі » У траві сидів коник «.

У цьому місяці Ваги, нарешті, перестануть дошкуляти оточуючих проханнями дати пораду і почнуть приймати рішення самостійно. Якщо Ви не знаєте, як вчинити, то покладайтеся на волю випадку. Повірте, Ваш гороскоп зараз настільки сприятливий, що ситуація вирішиться сама собою, причому в кращу для Вас сторону. Не бійтеся йти на ризик і пробувати щось нове. Чарівні, щасливі Терези у травні заведуть безліч корисних бізнес — знайомств. Варто тільки захотіти, і Ви зможете продати навіть Ейфелеву вежу, причому покупець буде Вам вдячний і стане до кінця життя надсилати листівки з поздоровленнями на Новий рік. Начальство гідно оцінить ентузіазм та енергію, які вирують навколо Терезів, так що Вас наприкінці місяця чекає приємна премія. Недоброзичливців цього місяця навколо Терезів не спостерігається, адже і вони опиняться під впливом чарівності цього знака зодіаку. Будьте доброзичливі, ввічливі і відкриті з усіма, і у Вас з’явиться хороший шанс перетворити ворогів на друзів або приятелів. Ви любите життя, і вона відповідає вам тим же, обсипаючи свого улюбленця подарунками з ніг до голови!

, нарешті, перестануть дошкуляти оточуючих проханнями дати пораду і почнуть приймати рішення самостійно. Якщо Ви не знаєте, як вчинити, то покладайтеся на волю випадку. Повірте, Ваш гороскоп зараз настільки сприятливий, що ситуація вирішиться сама собою, причому в кращу для Вас сторону. Не бійтеся йти на ризик і пробувати щось нове. Чарівні, щасливі Терези у травні заведуть безліч корисних бізнес — знайомств. Варто тільки захотіти, і Ви зможете продати навіть Ейфелеву вежу, причому покупець буде Вам вдячний і стане до кінця життя надсилати листівки з поздоровленнями на Новий рік. Начальство гідно оцінить ентузіазм та енергію, які вирують навколо Терезів, так що Вас наприкінці місяця чекає приємна премія. Недоброзичливців цього місяця навколо Терезів не спостерігається, адже і вони опиняться під впливом чарівності цього знака зодіаку. Будьте доброзичливі, ввічливі і відкриті з усіма, і у Вас з’явиться хороший шанс перетворити ворогів на друзів або приятелів. Ви любите життя, і вона відповідає вам тим же, обсипаючи свого улюбленця подарунками з ніг до голови!

Утренняя гимнастика студентам. Какие бывают ароматы. Личная гигиена за телом.
Терези — гороскоп на місяць травень 2020
Рубрика: UA.