Терези — гороскоп на місяць серпень 2020

Терези — гороскоп на місяць серпень 2020
Представники знаку зодіаку Терези від народження відрізняються наївністю і довірливістю, тому часто помиляються в людях. Дітям Повітря здається, що перед ними пухнастий кролик, а насправді коштують перед безжальним хижаком, який і вкусить боляче, і подряпає глибоко. У серпні життя допоможе Вам розпізнати в натовпі друзів маскуються ворогів і вивести їх з кола довіри. Можливо, відбудеться подія, яка розділить оточуючих на супротивників, близьких людей і байдужих знайомих. Обманувшись у своїх очікуваннях

Терези будуть розчаровані, зате в майбутньому вони не понадеются на допомогу невідповідного людини і не повернуться спиною до ворога. Романтичні стосунки в цьому місяці навряд чи виявляться особливо успішними, а от усталені пари серпнем залишаться задоволені. Гороскоп радить Терезам працювати над глибиною відносин, пізнаючи внутрішній світ коханої людини. Якщо віртуальні друзі в ЖЖ і фейсбуці знають про події Вашого життя більше, ніж друга половинка, то пора виправляти ситуацію. Не засмучуйтеся,
якщо виявиться, що Ви з партнером не сходяться в поглядах з низки питань, адже в іншому випадку Вам було б не про що сперечатися і розмовляти. Для того, щоб знайти в усьому приголосного з нами співрозмовника, досить подивитися в дзеркало, а від оточуючих людей ми все-таки чекаємо не повного відображення, а індивідуальності.

У серпні представники Вашого знака зодіаку стануть особливо галантні і романтичні. Саме такий настрій змушувало середньовічних Терезів битися на лицарських турнірах в ім’я Прекрасної Дами і писати любовні сонети. Зараз багато Ваші вчинки також будуть продиктовані бажанням показати себе в кращому світлі і заслужити захоплення коханої людини. Ваги запишуться в спорт зал, поповнять ряди волонтерів або вивчать китайську мову по кишеньковому самовчителю — все це заради схвального погляду партнера. Навіть якщо предмет обожнювання не оцінить Ваших зусиль, отримані знання та навички допоможуть Вам у майбутньому.

У серпні 2020 Терезам краще представити себе приладами з заліза і чавуну, інакше їм не витримати тих навантажень, що зваляться на них на роботі. Гороскоп радить залишити розбірливість для інших місяців, а цього засукати рукави і вжитися в роль Попелюшки. Якщо начальство накаже зробити звіт за півріччя за 2 години, то доведеться робити, а якщо шефу прийде в голову вивезти співробітників в поле полоти кульбабки, значить потрібно їхати. Ваги один з небагатьох знаків зодіаку, який може працювати як віл, залишаючись як і раніше щасливим і задоволеним життям. Ініціатива, виявлена ​​в серпні, дозволить Вам зарекомендувати себе як небайдужого, креативного співробітника. Постарайтеся не випинати свої досягнення перед колегами, інакше отруйні погляди в спину і безглузді чутки Вам забезпечені. Суперники здатні пустити по офісу будь-яку байку, починаючи припадками божевілля, які запускаються в мозку Терезів при слові «лізинг» , і закінчуючи їх особливо ніжними стосунками з шефом (навіть якщо ви з ним однієї статі ) . Ваші успіхи будуть пояснюватися чим завгодно, тільки не Вашим працьовитістю і відповідальним підходом до справи. Не звертайте уваги на оточуючих людей, адже заздрісники не варті того, щоб ми витрачали на них свої нерви. Гороскоп не радить Терезам вплутуватися у відкрите протистояння з шкідливими злостивцями, адже у тих може виявитися сильна група підтримки. Збилися в зграю заздрісники витіснять що не прийшли до двору співробітника і підуть пити чай з тортом на честь своєї перемоги. Якщо Ви не хочете в серпні 2020 виявитися на вулиці з вихідною допомогою в руках, то не висуває на перший план і займіть на роботі позицію важливого нейтралітету. Беріть приклад зі Швейцарії, яка ніколи не втручається в конфлікти і завдяки цьому залишається багатою, процвітаючою країною!

Свойства кожи. Уроки красоты.. Уроки красоты.

Терези — гороскоп на місяць серпень 2020

Терези — гороскоп на місяць серпень 2020
Рубрика: UA.