Терези — гороскоп на місяць листопад 2020

Терези — гороскоп на місяць листопад 2020
У листопаді 2020 у Терезів з’явиться час зупинитися і проаналізувати своє життя. Не скажу, що це піде їм на користь, адже варто цьому неспокійному знаку зодіаку на мить завмерти, як у нього в голові починає порпатися безліч думок, які наспівують дітям Повітря те, що вони неправильно живуть, їдять, п’ють і дихають. От якби Терези — гороскоп на місяць листопад 2020 вставали щоранку з правої ноги і пробігали 6 кіл навколо будинку за годинниковою стрілкою, тримаючи в руках шоколадний кекс, то все було

б зовсім інакше! Ваги відразу б стали щасливішими, багатше і молодше! Якщо Ви народилися в жовтні, то чекайте місяць важких коливань і напружених роздумів. Сьогодні Ви вирішите змінити місце роботи, завтра — сферу діяльності, а кінця тижня захочете постригтися у ченці і виїхати просити милостиню на ринках Індії. Ні до чого певного Ваші бажання, швидше за все, не приведуть, тому що є породженням чергового витка невдоволення собою. Гороскоп радить під час чергового нападу спраги змін, не кидатися як зазвичай
за радою до оточуючих людей, а запитати своє внутрішнє » я » , чого воно хоче, і прийняти рішення самостійно.

Увесь листопад Ваги проведуть в позі овоча, лежачи на дивані і ліниво клацаючи пультом по телевізійних каналах. Ви вступили в фазу спаду життєвих сил, тому всі процеси у Вашому організмі сповільняться, а то й зовсім припиняться. Вам буде легше занурити тіло в кому, ніж встати і сходити в магазин за хлібом, щоб спорудити нехитрий бутерброд і не померти від голоду. Якщо хтось скаже, що його друг — Терези зібрав численних друзів і підбив їх на автомобільну подорож по містах Європи з обов’язковим висвітленням кожної зупинки в блогах і Інстаграме, то будь упорядник гороскопів розсміється йому в обличчя. Активність представників цього знака зодіаку в листопаді буде наближена до абсолютного нуля, так що навіть напіврозклалися зомбі з дешевого фільму жахів у порівнянні з Терезами стануть здаватися бадьорими живчиками.

У сердечних справах потрясінь в кінці осені не передбачається. Кохана людина буде ніжний і турботливий. Можливо, в прагненні догодити Вам він навчиться відварювати макарони і не складувати брудні шкарпетки під кріслом. Цих нехитрих доказів любові Вам буде цілком достатньо, щоб відчувати себе щасливою. Запити чоловіків — Терезів також стануть відрізнятися скромністю і невибагливістю : гаряча вечеря, 2 боксує хитавиця в телевізорі і свіжа газета. Як бачите, на відміну від інших знаків зодіаку, Ваги не вимагають від партнера геройських вчинків і мільйона червоних троянд до ніг, так що догодити їм вкрай просто.

У листопаді 2020 Ваги повинні представити, що на них насувається величезна натовп футбольних фанатів, яка голосно скандує слогани і косо поглядає на сусідів, шарфи яких витримані в іншій кольоровій гамі. Найвірніша тактика в цьому випадку — це відійти в сторону і зробити вигляд, що Вас тут немає, максимально злившись із сірою стіною, інакше Вас затопчуть і поб’ють ні за що. Наприкінці осені не встрявайте в офісні конфлікти і тримайте стосовно колег тон важливого нейтралітету. За справедливість і мир у всьому світі побореться в іншому місяці, коли гороскоп стане більш сприятливим.

У листопаді Терезам важливо подолати свою лінь і продовжити працювати в тому ж ритмі, що й раніше, інакше багато проектів закінчаться ганебним фіаско. Люди, які зможуть впоратися з собою і продовжать тягнути лямку сірих офісних буднів, просунуться ще трохи до жаданого підвищення. Постарайтеся струсити з себе осінню апатію, адже вона не тільки гальмує Ваш кар’єрний ріст і позбавляє авторитету серед колег, а й заважає жити і радіти кожному дню. Якщо Ви зовсім не можете зосередитися на роботі, то краще візьміть відпустку і відпочиньте по повній. Гороскоп радить Терезам гнати від себе негативні думки і пам’ятати, що поняття » позитивний результат» утворено від слова «покласти» . У листопаді 2020 не залишайте без уваги рутинні справи і вірте, що Ваш час великих проектів і серйозних справ ще попереду!

Местная ванна это. Местные ванны. Упражнения для брюшной полости.
Терези — гороскоп на місяць листопад 2020
Рубрика: UA.