Терези — гороскоп на місяць квітень 2020

Терези — гороскоп на місяць квітень 2020
Квітень 2020 Ваги проведуть частково перед дзеркалом, а частково у відчайдушному флірті з черговим шанувальником. Весняне сонце немов виб’є останні залишки серйозності з Вашої голови, перетворюючи в легковажне створення з зашкалюють градусом чарівності. Не дивно, що побачивши жінок — Терезів інші знаки зодіаку відчують непереборне бажання купити їй квітів, запросити на вечерю, познайомити з мамою. Отримавши букет з короткою карткою » Олексій » , Ви будете з подивом міркувати: «Який саме

Олексій? Менеджер з відділу по роботі з клієнтами? Хлопець, з яким ви разом ходите на курси веб дизайну? Або офіціант з найближчого кафе, що так зворушливо червоніє, коли Ви заходите пообідати? «. Загалом, шанувальників буде багато і пощастить тим, кого далекоглядні батьки при народженні назвали Навуходоносором, Вишеславія або Іпрехіем, адже їх точно ні з ким не переплутаєш. У чоловіків — Терезів складеться та ж сама ситуація. Товкучка на шляху до Вашого серця буде така, що московські пробки позаздрять!
Якщо Ви в квітні включите спостережливість на повну потужність, то за підсумками місяця зможете написати книгу «1000 і 1 спосіб привернути увагу чоловіка «. Не виключено, що цього місяця сімейний корабель Терезів дасть крен на лівий борт. Якщо це трапилося, і Ви завели роман на стороні, то постарайтеся якомога швидше залатати дірки і сховати кінці у воду, щоб друга половинка нічого не запідозрила. Обдурений партнер в пориві обурення запросто викине Вас за борт, та ще й втопити в закидах спробує. Якщо не хочете втратити тихій сімейній гавані, обережніше плавайте в чужих водах.

У квітні 2020 Терезів буде складно не помітити в натовпі, адже встояти перед гримучою сумішшю бездоганного весняного вигляду та внутрішнього світла зможуть тільки євнухи і бетонні стовпи (так що якщо предмет пристрасті, незважаючи на всі хитрощі, наполегливо Вас не помічає, то задумайтеся, до якої категорії відноситься він ) . У цьому місяці легковажні діти повітря витратять все зароблене на себе, зробивши серію набігів на бутики та салони краси. Постарайтеся приборкати своє бажання бути красивою і не залазьте в борги заради чергового супер — крему або стильних годин, адже Ви і без них чарівні. Якщо Вас вже давно вдома чекає кохана людина, а з оточуючими Ви фліртуєте тільки для підтримки тонусу, то зараз саме час розглянути можливість переходу на новий рівень. Чому б Вам не задуматися про біле плаття або про безбаштовому парубочому?

На жаль, кар’єрних злетів квітневий гороскоп Терезам не обіцяє. Та й як можна зосередитися на роботі, якщо потрапили під ауру чарівності колеги протилежної статі використовують будь-який привід, щоб зупинитися біля Вашого столу і перекинутися парою слів? Шанувальників і шанувальниць багато, робочий день триває всього лише 8 годин, так що встигати Ви будете набагато менше звичайного. Зірки радять присвятити цей місяць завершенню справ, що накопичилися, які лежать важким каменем на Вашої трудової совісті. Прикрі невдачі будуть, але Терезам слід спокійно до них ставитися і безжально душити внутрішній перфекціонізм. Нам всім хочеться, щоб життя текло ідеально, вантаж доставляли вчасно, партнери не підвищували ціни, а начальник приходив в офіс через 10 хвилин після нас. Але в житті так не буває, тому періодично у людей псується настрій через зовнішніх чинників. Ваги повинні просто зіставити дрібні неприємності і ті приклади власного везіння, які були в квітні, тоді вони зрозуміють, що переживати нема про що. Ні в якому разі не дозволяйте внутрішньої ейфорії затьмарити Ваш гострий розум. Зараз Ваш знак зодіаку знаходиться на хвилі позитиву і любові до зовнішнього світу, тому всі навколишні здаються порядними, чесними і благородними людьми. Якби це відповідало дійсності, то Земля давно б стала філією раю, і віталися б ми вранці з архангелом Петром, а не з похмурою конс’єржкою. На ділі ж нас оточують небезпечні хижаки, які раді відкусити шматок від ближнього свого, тому ретельно вивчайте всі ділові пропозиції та звіти, перед тим, як поставити свій підпис. Досконала в квітні помилка, змусить Терезів не раз під час 2020 нервово гризти нігті. У цьому місяці краще братися за звичні проекти і співпрацювати з перевіреними партнерами, щоб уникнути помилок.

Закаливание физкультура. Самомассаж рук. Люди разных эпох.

Терези — гороскоп на місяць квітень 2020

Терези — гороскоп на місяць квітень 2020
Рубрика: UA.