Терези — гороскоп на місяць грудень 2020

Терези — гороскоп на місяць грудень 2020
У грудні 2020 року Терези кинуться налагоджувати своє особисте життя, немов сподіваючись зігрітися внутрішнім теплом в зимову холоднечу. Горе Вашій коханій людині, якщо він не зрозуміє і не оцінить цей порив привнести у відносини більше пристрасті, чуттєвості і щирості! Терезів щиро скривдять пізні повернення з роботи і відмова провести вихідні дні в колі сім’ї, адже в цьому місяці картинка затишного будинку і щасливої ​​родини — найбажаніша для цього знака зодіаку. Ви кинете всі сили на прикрасу

будинку, тому сімейний бюджет повинен бути готовий до непередбачених витрат на вази, фіранки і нова постільна білизна. Все це буде зроблено з властивим Терезам тонким смаком, так що кожному ввійшов в Вашу квартиру захочеться сісти в зручне крісло і залишитися в атмосфері тепла і гармонії назавжди.

Несолодко наприкінці року доведеться партнеру Терезів, адже цей легковажний знак зодіаку навіть з кільцем на пальці і 2 дітьми на шиї здатний при бажанні випередити в любовному марафоні зграйку юних

суперників і суперниць. Гороскоп радить Терезам не займатися відвертим соблазнением представників протилежної статі на очах у законної половинки, інакше будинку Вас чекає великий скандал і почесний ескорт у вигляді ревнивця протягом усього місяця. Втім, часу на відстріл жертв оченятами у заміжніх Терезів залишиться небагато, адже в грудні всі далекі та близькі родичі згадають про існування рідної кровиночки і приїдуть погостювати. Вам доведеться проводити вечори, бігаючи між холодильником, вітальні і кухонною плитою, в прагненні нагодувати всю ораву. Але витрачені сили, час і кошти окупляться з лишком тієї прірвою позитивних емоцій, яку Ви отримаєте від спілкування з рідними.

Вільні Ваги з головою поринуть у світ флірту і нових знайомств. Всі інші знаки зодіаку оточать їх щільним кільцем, так що нудьгувати дітям Повітря точно не доведеться. Наприкінці року Ви можете сісти на дієту, щоб привести себе у форму перед новорічними святами і вразити старих заздрісниць новим гардеробом. Зараз харчові обмеження дадуться Терезам без проблем, адже звичка заїдати стрес піде внаслідок відсутності самого стресу. Для Вас найкраще тістечко — це комплімент, а подібних десертів у грудні 2020 року буде предостатньо. Постарайтеся не розмінювати великі купюри свого життя на липку дрібниця і не витрачайте час на марні відносини. Ваги повинні занести в чорний список одружених шанувальників і закоренілих холостяків, щоб не упустити свого прекрасного принца, обдаровуючи увагою простого конюха. Чи не вдавайтеся в безперспективні романи, адже гороскоп обіцяє допомогти Вам з серйозними стосунками і подарувати зустріч з людиною, якій потрібні будете саме Ви, а не заступництво чи прописка. Більше часу проводите поза 4 домашніх стін, щоб Всесвіт міг зіштовхнути Вас з гідним претендентом на серце, а згодом, може, і на руку. Блищати, спокушайте і веселіться від душі, тоді Ваш оптимізм і веселий сміх стануть як магнітом притягувати представників протилежної статі.

Офісне життя в грудні буде розміреним і спокійною. Єдине, що може поставити підніжку Терезам на шляху до вершини — це їх власний темперамент і звичка гостро реагувати на що відбуваються. Можливо, наприкінці року у Вас почнуться дрібні сутички і перепалки з колегами, причому причини будуть носити сміхотворний характер. Сусідка по столу несподівано озлиться на Терезів через взятого без дозволу степлера, а стара гримза з відділу кадрів почне чіплятися до їх зовнішнього вигляду. Уявіть, що всі трапляються в грудні непорозуміння — це алергія на незрозумілий компонент. Коли Ви з притаманним Вашому знаку зодіаку миролюбністю звертаєте все в жарт і намагаєтеся не помічати конфліктів, то уподібнюєтеся жінці, яка замазує шкірні висипання товстим шаром тонального крему, замість того, щоб визначити і ліквідувати безпосереднє джерело проблеми. Не варто довгими вечорами копатися в собі, вишукуючи причину невдоволення оточуючих, а краще просто підійти до кривдника і зажадати пояснень. У грудні 2020 року залиште домисли і фантазії на частку письменників і вимагайте від зовнішнього світу чіткості, ясності і прямоти.

Как менялось понятие красоты. Как укрепить брюшную стенку живота. Малышу исполнилось 6 месяцев.
Терези — гороскоп на місяць грудень 2020
Рубрика: UA.