Терези — гороскоп на місяць березень 2020

Терези — гороскоп на місяць березень 2020
У березні 2020 Ваги знайдуть те, що є метою їхнього життя — рівновагу. Важливість даної події в тому, що будь-яка дрібниця здатна похитнути шальки терезів, тому спокійний розмірений місяць напевно припаде до смаку представникам даного знаку зодіаку. Справи будуть йти саме так, як Ви записали у своєму щоденнику, так що приводів для роздратування не передбачається.

Гороскоп радить у березні зайнятися поліпшенням власного життя. Одиноким Терезам слід перестати сидіти вечорами вдома і вийти в світ.

Зірки обіцяють, що перед чарівними, цікавими улюбленцями Венери не встоїть ні старих, ні молодих, ні бетонний стовп. Правда, після весело проведеної ночі в клубі складно буде згадати, не Ви чи це танцювали на столі, і звідки в стільниковому телефоні купа нових номерів. Якщо Ви давно і безнадійно червонієте побачивши симпатичного офісного сисадміна, мріючи прати його футболки і стирати пил з численних дисків, то зробіть перший крок : «випадково» зайдіть пообідати в той же кафе, упустіть поруч пачку
документів, та й просто витягніть провід з власного комп’ютера, щоб отримати привід звернутися по допомогу! Повірте, після 5 хвилин невимушеного спілкування на абстрактні теми, червоніти і ніяковіти буде вже він.

Невільним Терезам зірки також радять йти у відносинах вперед. Почніть операцію під кодовою назвою «Золоте кільце «. Якщо ж партнер вже успішно окольцован, то можна втілити в життя програму державного значення » Переженемо Китай! » І поліпшити демографічну ситуацію в Росії. Тим же Терезам, у яких все це є, залишається лише сходити до церкви і поставити свічку, адже Ви — найщасливіша людина на світі.

У березні 2020 представникам цього знака зодіаку буде цікаво буквально все, починаючи від будови карданного валу і закінчуючи методами виведення тарганів екстрасенсорними способами. Найчастіше Ви будете знаходити себе в кухні або курилці, захоплено обговорює чергові життєві перипетії красуні — юриста Олени, яка » кинула свого непутящого Славіка, будує очки Віктору Михайловичу, а днями давній шанувальник Женя ось такий букет квітів прислав…». На роботу при такому підході часу майже не залишиться. В результаті Ви зможете переказати сто семидесятих серію телевізійної мильної опери » невідбутність страждання донна Педро » , перерахувати 50 недоліків Льониного Славіка і не згадати умови поставки в контракті з фінами (коли він був, цей контракт — то!) . Ваги повинні взяти себе в руки і правильно розподілити свої 24 години між роботою, сном і особистим життям, інакше кар’єра ( як непріоритетних в цьому місяці) покотиться вниз. Для задоволення спраги знань запишіться на корисні в професійному плані курси, що допоможе Вам підвищити власну цінність на ринку праці. Якщо Терезів раптом охопило нестримне бажання змінити роботу, то не поспішайте йти з звичного офісу. Подумайте, може, є менш екстремальні способи отримати нові відчуття? Наприклад, зістрибнути з парашутом або провести ніч з незнайомцем? Швидше за все, причина не в роботі (якщо Ви не раб, прикутий до галери або негр на бавовняній плантації) , а в Вас самому.

Березень — це місяць, коли Ви досягли рівноваги, тому можна почати боротьбу з внутрішніми демонами, адже Ви сильні як ніколи і зможете, нарешті, вигнати темні сутності. Наприклад, нічний дух холодильника Терезам взагалі ні до чого. Вам же самій набридло ночами пробиратися в кухню і квапливо поїдати багатоповерхові бутерброди, на ранок картаючи себе за зайві сантиметри на талії. Привид невпевненості також можна звільнити, інакше найцікавіші проекти так і будуть спливати до колег. Та й заклинання диванного лінивця, через якого Ви вихідні дні проводите лежачи перед телевізором, пора знімати. Небесні світила відводять березень на те, щоб Ваги змогли зняти внутрішні бар’єри і відчути себе по — справжньому щасливими.

Маски для взрослой коже. Как ухаживать за темными волосами. Как менялись идеалы красоты в разные эпохи.

Терези — гороскоп на місяць березень 2020

Терези — гороскоп на місяць березень 2020
Рубрика: UA.