Телевізор — коли винайшли, історія виникнення

Телевізор — коли винайшли, історія виникнення

Зараз практично у всіх сім’ях є телевізор (і часто не один), і він вже перестав бути предметом розкоші. І видів телевізорів в сучасному світі існує велика кількість. Відрізняються вони за своїми характеристиками, параметрами, видам екрану і так далі.
Але при всьому цьому достатку не слід забувати, з чого все починалося, і коли саме було винайдено це чудовий пристрій.

Поява телевізора стало можливим завдяки дослідженням і новим винаходам вчених по всьому світу. Проблемою передачі

зображення займалися в багатьох країнах починаючи з кінця 19 століття. До кінця 19 століття вчені вже не сумнівалися в успішності даного проекту, але ще не могли його повністю реалізувати.

Першим кроком у цій галузі стало явище фотоефекту, відкрите в 1873 році англійським вченим Смітом. А далі дослідження продовжував Герц та інші вчені.

У лютому 1888 російський вчений Олександр Столетов створив прообраз фотоелементів — «електричний очей».

Ці та багато інших винаходи стали основоположними

в історії телебачення.

Етапами створення механічного телебачення можна вважати 1884, коли був винайдений диск Ніпкова, і 1907 рік, коли Дикмана був продемонстрований телевізор з екраном в 20 пікселів у висоту і розміром 3 на 3 сантиметри.

Вважається, що творцем електронного телебачення є Володимир Зворикін, російський емігрант, який створив в 1933 році іконоскоп — електронну передавальну трубку. У лабораторії Зворикіна в 1936 році був створений перший електронний телевізор, а трохи пізніше ним же було створено перший телевізор для населення.

У СРСР перша телетрансляція сталася 29 квітня 1931 , а з 1 жовтня 1931 телебачення стало передаватися регулярно. Однак телевізорів для народного споживання ще не було, і в ці часи влаштовували колективні телеперегляду.

Утренняя гимнастика со скакалкой. Витамины для зрелой кожи. Идеалы красоты в разные исторические эпохи.

Телевізор — коли винайшли, історія виникнення

Телевізор — коли винайшли, історія виникнення
Рубрика: UA.