Телець — гороскоп на місяць травень 2020

Телець — гороскоп на місяць травень 2020
У травні 2020 Телець відчує в собі сили згорнути заради поставленої мети гори, але гір поблизу не виявиться, так що представникам цього знака зодіаку доведеться воювати не з тектонічними утвореннями, а з оточуючими людьми. Ви будете перебувати на піку своїх можливостей і захочете змінити весь світ, але з притаманною Вам рішучістю оберете метод силового впливу. У підсумку відносини з другою половиною весь місяць будуть бурхливими і непримиренними. Сімейні пари почнуть сваритися через довжини спідниць,

концентрації одеколону, півгодинної затримки на роботі, посмішки на адресу сусідки і будь-якого іншого події квартирного масштабу. Навіть участь у мітингу на підтримку примусову кастрацію всіх об’єктів чоловічої статі з річним доходом менше 500 000 доларів, образить Вашого благовірного менше, ніж відмова провести вихідні з його мамою на дачі (непролазна бруд, зручності у дворі і двометровий паркан, що не дає втекти ) . у травні Телець буде підганяти свого партнера під рамки власного ідеалу, причому
так жорстко і безкомпромісно, що в підсумку подружнє ложе стане здаватися прокрустове. Гороскоп радить всім представникам цього знака зодіаку згадати, що будь-яка сім’я увазі партнерство і рівноправний діалог. Ви ж не дозволите собі під час ділових переговорів заявити протилежній стороні : » ! Заткнися і підписуй вже » Навпаки, Ви витрачаєте сили, приводите аргументи, намагаєтеся переконати і розташувати до себе співрозмовника. Чиніть точно також і в сімейному житті. На виникаючі розбіжності дивіться не як на прикру перешкоду, яку необхідно якомога швидше знести / підірвати / розкришити, а як на важке завдання, над якою цікаво посидіти, підбираючи рішення. Якщо кохана не хоче їхати до Вашої мамі, можливо, Ви самі як чорт від ладану шарахаються від тещі, а дружині просто набридла гра в одні ворота. Підіть на поступки, і Вам обов’язково підуть назустріч.

Самотніх Тельців гороскоп просить у травні нарешті перестати чекати дива і оглянутися навколо. Запевняю Вас, у секретних урядових лабораторіях ідеальної людини поки не вивели, і, враховуючи стан російської науки, виведуть ще нескоро ( Ви точно не доживете ) . Припиніть ігнорувати тих шанувальників, які давно нерішуче нарізають кола навколо Вас в надії на взаємність. Тельці повинні придивитися до претендентів і оцінити їх з точки зору середньостатистичної людської привабливості. З взаємністю проблем не виникне, адже в травні представники Вашого знака зодіаку будуть випромінювати енергію, сміливість і рішучість. Пані не зможуть встояти перед залицяльником, який готовий завоювати заради них весь світ, а чоловіків не залишить байдужими дівчина, в якої надійність так гармонійно поєднується з напористістю.

Зірки дарують Тельцям цей місяць, щоб вони змогли просунутися по кар’єрних сходах. Зараз у Вас є все, що для цього потрібно : розум, досвід, вміння відстоювати свою точку зору. Головне — це все час тримати обличчя і не виходити за рамки ділової етики під час офісних непорозумінь. Якщо Ви раптом прокинулися і зрозуміли, що б’єте каблуком повалену суперницю з криками «Як ти могла, тупа курка, так помилитися при розрахунку собівартості? ! » , То потрібно скоріше зникнути, а вдома полікуватися текілою з валеріаною.

Пан Щасливий Випадок в травні 2020 буде цілком на боці Тельців. Якщо Вам знадобиться поговорити з незговірливим замовником, то велика ймовірність побачити його в пробці за кермом сусіднього авто. Якщо Ви проспите зустріч з іноземними партнерами, то напевно рейс, яким вони прибувають, затримається. Навіть в офіс Ви будете приходити за 5 хвилин до начальника ( а робити вигляд, що сидите на своєму місці як мінімум півгодини ) . Важливо, щоб Тельці не упустили свого шансу і присвятили цей місяць діям, а не мріям про заміській віллі і Порше. Незважаючи на те, що сил і можливостей у Вас буде в надлишку, зірки радять утриматися від кардинальних змін. Покращуйте свою поточну життя і заробляйте авторитет, щоб у потрібний момент Вам було що поставити на карту, адже примхлива Фортуна посміхається тільки тим, кому є чим ризикувати.

Упражнения для укрепления брюшной грыжи. Упражнения для укрепления живота от стенки. Упражнения по укреплению стенки живота.
Телець — гороскоп на місяць травень 2020
Рубрика: UA.