Телець — гороскоп на місяць листопад 2020

Телець — гороскоп на місяць листопад 2020
У листопаді 2020 самотні Тільці отримають гарну можливість знайти собі пару, але тільки в тому випадку, якщо перестануть плескати вухами і соромливо тупцювати на місці. Врахуйте, що прекрасні принци і принцеси не стануть прочісувати місто в надії зустріти, обкрутити, довести до РАГСу і подарувати маленький острів у Тихому океані саме Вам. Однак зіркові покровителі не залишать Тельців зовсім без підтримки, так що на невелику удачу представники цього знака зодіаку можуть розраховувати. Якщо Ви відкриєте

очі, то без праці навчитеся читати подаються Всесвіту знаки, які підказують Вам 1000 і 1 спосіб поліпшення особистого життя. У листопаді на Вашому шляху почнуть потрапляти симпатичні дівчата, у яких заглохла машина, і цікаві чоловіки, що коливаються в букіністичному магазині між книгами » 100 рецептів для холостяка » і » Нескладні страви для неодружених чоловіків». Не бійтеся зробити перший крок до нового знайомству, і тоді Ваші шанси на міцне чоловіче плече або регулярні домашні борщі різко
зростуть.

Сімейні Тельці в кінці осені повинні згадати значення слова компроміс і почати його пошуки під час сімейних конфліктів. Намагайтеся стримуватися, не даючи волю гніву, прислухайтеся до аргументів протилежної сторони, одночасно висуваючи свої власні. Якщо Ви в цьому місяці виберіть тактику глухої оборони і попросту втягнете голову в панцир, як черепаха, то чекайте емоційного вибуху. Агресія підкоряється тим же законам світобудови, що та енергія, тобто не з’являється з нізвідки і не зникає в нікуди. Гороскоп радить Тельцям не перетворювати себе в накопичувач негативних емоцій, інакше одного разу рвоне так, що від сімейного корабля не залишиться і трісок.

Події в листопаді 2020 стануть розвиватися не за планом, а скоріше навпаки. Якщо Ви весь день мріяли про котлетах, то ввечері з’ясується, що вони згоріли до стану головешок, поки дружина впивалася черговою серією улюбленого серіалу. Тельці, які вирішили почати плавати в басейні після роботи, виявлять, що він закритий на ремонт. Тим представникам цього знака зодіаку, що захочуть поїхати в Туреччину, оператор помилково замовить тур по осінньому сльотавого Лондону. Буде здаватися, що життєві перешкоди просто вискакують назустріч, щоб перепинити Вам шлях. Сприймайте трапляються невдачі як корисний урок : так Всесвіт вчить нас використовувати те, що дається згори і бачити світлі сторони не тільки в пиві.

Тілець у листопаді відчує себе хом’яком і кинеться ховати в защічні мішки припаси на чорний день. Жінки забезпечать будинок стратегічним запасом круп, солі і тушонки, так що якщо завтра ці продукти зростуть у ціні, Ви зможете збагатитися на їх перепродажі. Чоловіки почнуть з усіх боків розглядати сімейний бюджет, шукаючи можливості його урізати. Може, носити правий і лівий шкарпетки по черзі, щоб зменшити знос тканини? Або є сніданок всухом’ятку, а каву пити вже в офісі, де він безкоштовний? І обов’язково частіше влаштовувати вечері при свічках, щоб заощадити на електриці! Не переходьте межу, і якщо у Вашому бюджеті не спостерігається чорних дір, то немає сенсу його переглядати.

У справах в цей період Ви будете впевнені в собі, цілеспрямовані і безстрашні. Гороскоп попереджає інші знаки зодіаку, що в листопаді 2020 безпечніше встати на шляху мчить поїзда, ніж перегородити дорогу Тельцю. Якщо Ви щось вирішили, то переконати Вас стане вкрай складно. Ви знайдете масу аргументів на доказ своєї думки, і навколишні з подивом дізнаються, що сам Папа Римський Бенедикт XVI вважав покупку китайських материнських плат оптовими партіями богоугодною справою. Якщо клієнт виявиться міцним горішком і не купиться на полум’яні промови Тельця, то той вчепиться в нього, як п’явка, і не відстане доти, поки партнер не підпише потрібний контракт. Повірте, наполегливій колезі легше сказати «так» , ніж пояснити, чому » ні». Непримиренність і активність залучать до Вас увагу великих офісних хижаків. Будьте обережні і не кладіть голову в пащу леву, навіть якщо впевнені, що звір старий, беззубий і взагалі м’яка іграшка. Суперники можуть виявитися підступніше, ніж Ви припускали, тому ні в якому разі не втрачайте пильності та обережності!

Самомассаж лица и головы. Утренняя зарядка и фигура. Утренняя зарядка фигура.

Телець — гороскоп на місяць листопад 2020

Телець — гороскоп на місяць листопад 2020
Рубрика: UA.