Телець — гороскоп на місяць липня 2020

Телець — гороскоп на місяць липня 2020
Якщо Ви в липні 2020 Телець прокинувся в ліжку зі своїм кращим другом протилежної статі, то не варто рятуватися втечею, бурмочучи мантру «нічого не було, нічого не було » і звинувачувати в усьому надлишкові алкогольні узливання. Повірте, Вам ще рано записуватися в клуб анонімних алкоголіків, просто зіркам набридло спостерігати, як Ви кидаєтеся по життю, безрезультатно намагаючись знайти свою половинку, коли готове рішення знаходиться під боком. Неважливо, що Ви можете перерахувати всіх дівчат свого

друга в хронологічному порядку або пам’ятаєте подругу ще першокласником з нульовим розміром грудей і 2 бантами. Якщо небесні світила вирішили, що це і є Ваш ідеальний супутник життя, значить так воно і є, тому спробуйте подивитися на найближче оточення іншими очима і нарешті розсекретити свого принца або принцесу.

Сімейні Тельці в липні виявляться більше орієнтовані на зовнішній світ, ніж на своїх домашніх. Ні, представники цього знака зодіаку, як зразкового сім’янина, продовжать займатися

домашніми справами, возити дітей до школи і відвідувати родичів по вихідних, просто їх думки будуть витати десь далеко. Не дивуйтеся, якщо після вечері Телець нашвидку вимиє посуд і побіжить сидіти в Одноклассниках, коментуючи і оцінюючи чужі життя. Якщо Ви не хочете бачити у своїй стрічці повідомлення на кшталт «Дорогий, завтра ми їдемо на день народження до моєї мами » або » Папа, я отримав 5 з фізики! » , То регулярно цікавтеся сімейними новинами і слухайте, про що Вам розповідають домашні. Зовсім віддалити від рідних, Тельці в один прекрасний вечір дізнаються, що пропустили день народження власної дочки, а ось привітати з приплодом кішку віртуального друга не забули. Гороскоп радить представникам цього знака зодіаку ставити вірні пріоритети і відрізняти головне від другорядного.

У липні Вас почне переповнювати енергія, тому важливо знайти джерело для її застосування. Якщо не зацікавити чимось Тельців, то вони будуть тоскно ходити по квартирі з кутка в куток, періодично зриваючись на бурхливі скандали і пиятики з друзями. У жінок Тельців цей процес буде носити ще більш руйнівний для сімейного бюджету характер, адже 1:00 шопінгу здатний обнулити кредитну карту з місячною зарплатою середнього росіянина. Якщо Ви відчуваєте, що супутниця життя чимось незадоволена, то не залишайте її наодинці з вітринами магазинів, інакше сидіти Вам залишок місяця на хлібі і кефірі. Гороскоп радить Тельцям зайнятися ремонтом, освоїти стрибки з парашутом або спробувати себе в доброчинності. Так Ви знайдете гідне застосування свій кипучої енергії і не погіршить відносини з оточуючими людьми.

У липні 2020 року в роботі можете розраховувати на підтримку ділових і партнерів і колег. Деякі допоможуть Вам з почуття симпатії, решта — тому що союз з Вами їм з якоїсь причини вигідний в даний момент. Використовуйте будь-яку можливість, щоб піднятися наверх і наблизитися до руководітельскому крісла, адже Ви так про це мріяли! Якщо Тельці отримають більш привабливу пропозицію щодо роботи, то гороскоп радить відповісти на нього згодою, адже літо прекрасно підходить для відкриття нових горизонтів. Також сприятливий цей період для розмов з босом на тему підвищення зарплати або отримання додаткових пільг і бонусів.

Начальник — Телець в липні 2020 стане подарунком для підлеглих, адже під його мудрим, спокійним керівництвом буде так легко і приємно працювати. Представник цього знака зодіаку зможе увійти в становище і дати невелике послаблення, якщо співробітник цього потребує, але ліні і нехлюйства не потерпить. З точки зору ефективності місяць сприятливий для Тельців будь-якої професії, починаючи від вантажника і закінчуючи директорами корпорацій, адже енергії їм вистачить і на те, щоб цілодобово носити мішки, і на те, щоб приймати доленосні рішення. Будьте впевнені в собі і рухайтеся до своєї мети, не відхиляючись від первісного курсу!

Детская злость. Красота человека в разные эпохи. Ушу тигра.
Телець — гороскоп на місяць липня 2020
Рубрика: UA.