Телець — гороскоп на місяць квітень 2020

Телець — гороскоп на місяць квітень 2020
Квітень 2020 порадує Тельців розміреністю і стабільністю. Більше ніяких авралів, під час яких доводиться підхоплюватися з ліжка о 2 годині ночі і мчати на край світу, щоб врятувати черговий вигідний проект. Чи не буде нічних чувань над звітом вприкуску з бутербродом і баночкою Ред Булла. Ваші домочадці не стануть дзвонити Вам на роботу в 9 годин вечора з питанням «Коли прийдеш? » І натякати, що рабство давно скасовано. Тельці будуть спокійно працювати, йти з офісу в 6 годин і вчасно прибувати до вечері.

Правда, наявність вільного часу призведе до того, що в квітні представники цього знака зодіаку почнуть надмірно цікавитися життям своєї половинки. Ваш партнер відчує себе партизаном на допиті у німців, адже Ви будете методично вибивати відповіді на предмет того, де, з ким і в який час перебував кохана людина. Чашка кави з представником протилежної статі буде прирівнюватися до вибуху моста ( навіть якщо запросив Вас людина настільки старий, що викликає лише бажання подати склянку води). Гороскоп радить
Тельцям заспокоїтися і направити енергію в інше русло. Замість того, щоб влаштовувати допити і переводити другу половину контролюючими дзвінками, просто проявіть більше інтересу до його / її життя. Ось побачите, якщо партнер відчує Ваше щире участь, то з радістю розповість, як пройшов день і поділиться проблемами і радощами. Довіра допоможе зробити зв’язок в люблячих парах більш стійкою і міцною.

Вільні Тельці в квітні 2020 зможуть знайти свою любов, яка виявиться з розділу » … і жили вони довго і щасливо» . Предмет обожнювання буде схожий на подарунок, загорнутий в декілька шарів барвистою обгортки : розгортаєш одну, а під нею інша, не менш яскрава і гарна. Ви будете щодня відкривати в коханій людині нові, позитивні риси, закохуючись ще сильніше. Однак за такий життєвий подарунок доведеться поборотися, адже численні конкуренти не дрімають. Якщо Ви задіюєте весь класичний арсенал зваблювання (квіти, подарунки, романтичні вечері ) , то перемога залишиться за Вами. Гороскоп радить пам’ятати, що доводити свою перевагу в боротьбі за серце коханої людини потрібно вчинками, а не словами, інакше під час першого ж вечері в ресторані, де Ви будете вимовляти коронний спіч на тему » Я на світі всіх миліше, всіх рум’яний та понад» , предмет інтересу втече через вікно в туалеті, навіть не дочекавшись десерту.

У квітні 2020 Телець зможе відчути себе другим Шерлоком Холмсом, здатним розкрити будь-яку справу. За косоокому погляду і 1 стікери, Ви без праці зрозумієте, що вбивця потенційно вигідного проекту — це Вітя з відділу маркетингу, а в спільників у нього Світу з юридичного. Саме тому гороскоп не радить іншим знакам зодіаку в цьому місяці будувати підступи Тельцю. Він з легкістю розплутає будь зміїний клубок, та ще й у землю отруйних гадів втопче, щоб іншим не кортіло. Однак енергійним і впевненим у собі Тельцям не варто втрачати пильності : по кілька разів переглядайте ділові пропозиції, намагаючись побачити плями на іскристому вигодою реченні. Справа в тому, що шахраї всіх мастей раптом відчують непереборне бажання втягнути в свої афери саме Вас, тому довіряйте тільки перевіреним часом людям.

Цей місяць ідеально підходить для довгострокових проектів, як колективного, так і індивідуального характеру. Взявши вірний темп, Телець буде методично рухатися до мети, ламаючи на своєму шляху будь-які перешкоди. Працюючи в команді, представники цього знака зодіаку зможуть передати частину свого працьовитості і наснаги колегам, що позитивно позначиться на результатах праці. Якщо Ви хотіли відкрити свій бізнес, то квітня 2020 — сприятливий час для цього починання, адже небесні світила справно підживлюють Вас енергією і удачливістю.

Гимнастические упражнения эспандером. Понятие красоты в разные эпохи. Укрепление стенок живота.
Телець — гороскоп на місяць квітень 2020
Рубрика: UA.