Телець — гороскоп на місяць грудень 2020

Телець — гороскоп на місяць грудень 2020
У грудні 2020 року гороскоп радить всім народженим під знаком зодіаку Тілець визначити для себе пріоритетні напрямки і впритул зайнятися досягненням поставлених цілей. Наприкінці року зірки будуть виключно прихильно дивитися на Ваші починання і нададуть усіляку допомогу і підтримку. У Тельця все почне виходити без особливих зусиль і з першого разу, так що він сам не помітить, як закінчить рік успішним, забезпеченим, щасливою людиною. Однак не слід розслаблятися і думати, що подібне везіння стане

постійним, адже пані Фортуна чертовски примхлива пані. Використовуйте цей період, щоб налагодити справи в найважливіших аспектах свого життя і не розпилюйтеся на дрібні проблеми і завдання. Представники цього знака зодіаку в грудні повинні рівномірно розподілити свої сили між особистим життям і роботою, інакше Новий рік Телець — трудоголік зустріне в порожній квартирі з порцією фаст — фуду і склянкою коли, а Телець — Казанова в компанії друзів і коханої дівчини, але без гроша в кишені. І та, й інша
ситуація негативно вплинуть на Ваш настрій, тому дотримуйтеся золотої середини.

Сімейні Тельці повинні не забувати приділяти достатню кількість часу домочадцям, причому мова зараз йде не про романтичні вечері при свічках або букетах квітів. У цьому місяці гороскоп радить демонструвати свої почуття за допомогою звичайних справ : спільні поїздки за продуктами, своєчасного повернення з роботи, допомоги в домашніх справах. Нехай для решти знаків зодіаку налагоджений побут — це нудьга і рутина, але для домовитих Тельців — це показник фортеці і стабільності відносин. Якщо в грудні друга половина запропонує Вам з’їздити за подарунками до Нового року для родичів і друзів, то ні в якому разі не відмовляйтеся. І нічого, що Ви на дух не переносите Її подругу або терпіти не можете Його маму, все одно сам процес вибору доставить Вам масу задоволення. Тельцям, які протягом цього місяця зрозуміли, що сходяться з коханою людиною в головному і вміють закривати очі на дрібниці, варто всерйоз задуматися про наступному ступені відносин : весіллі чи дітях. Коли 2 людям добре разом, то чому б не зробити узи ще міцніше? Проявіть такт і делікатність у даному питанні і не тягніть супутника життя насильно в ЗАГС або ліжко, адже рішення має дозріти не тільки у Вашій голові, але і його.

Вільні Тельці в кінці року мають всі шанси зустріти свою половинку. Можливо, це заслуга сприятливого любовного гороскопу, а, може, причина криється в масі дружніх і корпоративних вечірок, які проводяться в грудні і щедро розбавляють нашу кров алкоголем. Забудьте про свою природну сором’язливість і сміливо заводите розмову з придивилася незнайомками і незнайомцями. Телець повинен представити, що він присутній на балу — маскараді, і зараз на ньому маска відв’язного сорочки-хлопця чи веселою, карколомної дівчини. Не бійтеся опинитися в центрі подій або оточити увагою об’єкт пристрасті.

У грудні 2020 року Тельці повинні проявити властиві цьому знаку зодіаку витримку і терпіння. Уміння вичікувати, ретельно аналізувати і правильно оцінювати події допоможе Вам досягти успіху в справах. Гороскоп передрікає, що наприкінці року Ви вподібнитеся людині, яка знає безліч мов і тому зможе домовитися навіть з жителями інших галактик. Це дійсно так: прискіпливий начальник, офісний буркотун, скандальний клієнт — всі навколо будуть вважати Тельця приємним, компетентним співробітником. Скористайтеся відкрилися знанням людських душ: візьміться за колективні проекти і займіться впритул переговорними процесами. Ви зможете сколотити свою команду однодумців, продемонструвати лідерські якості та вміння грати в командні ігри. Дар переконання допоможе Вам у цьому місяці дозволити частину застарілих конфліктів і досягти нових вигідних домовленостей з діловими партнерами.

У цей період Тельці можуть постраждати від власного перфекціонізму. Бажання виконати роботу краще за всіх і опинитися на висоті зіграють з представниками цього знака зодіаку злий жарт, якщо ті не зуміють вчасно обсмикнути себе. Ви не тільки виснажите власну нервову систему переживаннями на тему того, що шрифт Century Gothic в отосланном замовнику контракті виглядає гірше, ніж класичний шрифт Times New Roman, але ще й винищить своїми скаргами колег і замучать причіпками підлеглих. У грудні 2020 року тримайте себе в руках, відокремлюючи мух від каші, а найважливіше — від другорядного, і тоді пані Фортуна просто не зможе пройти мимо!

Что такое перевязочки у детей. Зарядка мальчиков с гантелями. Как укреплять мышцы брюшной полости.

Телець — гороскоп на місяць грудень 2020

Телець — гороскоп на місяць грудень 2020
Рубрика: UA.