Тайський масаж: що це?

Тайський масаж можна назвати одним з найбільш примітних елементів східної медицини і візитною карткою Таїланду.

Традиційний тайський масаж по праву вважають однією з найдавніших оздоровчих технік, так як виник він більше 2500 років тому. Правильна назва тайського масажу — Noad Phaen Boran, в перекладі це означає «древній » або » традиційний масаж». Родоначальником тайського масажу називають лікаря з північної Індії — Дживака Кумара БХАК (або доктора Живаго ) , придворного лікаря й друга Будди.

Вважається, що вчення доктора Живаго

досягла території сучасного Таїланду в другому — третьому столітті до нашої ери і збереглося до теперішнього часу. Носіями знань про тайський масаж в стародавньому королівстві Сіам були монахи — буддисти і придворні лікарі, звідси друга назва масажу — «Королівський» .

Тайський масаж здавна вважався не просто фізичною дією, а духовним ритуалом, що тісно пов’язаний з буддистським вченням. Сам сеанс масажу розуміють — «метта» , що значить в буддизмі добровільне діяльну принесення

добра. Перед початком масажу завжди виконують мантра, при якій масажист звертається до духу батька-засновника тайської медицини з проханням подарувати здоров’я та щастя стражденному: «Ми молимося за того, кого ми торкаємося, щоб він був щасливий і будь-яка хвороба була переможена» . Як і вся Південно — Східна медицина, тайський масаж засновано на вченні про невидимі ​​енергетичні меридіани, які пронизують тіло людини, і розташованих на них біологічно-активних точках. Закупорка таких точок призводить до блокади енергії — порушенню рівноваги і різних захворювань. Всі сучасні дослідники відзначають : енергетичні лінії дійсно існують, і вміле вплив на них повертає пацієнтові здоров’я і душевну рівновагу.

Акупрессура — це точкові натискання пальцями, всією долонею і навіть ліктями на ділянки шкіри в області біологічно активних точок або навколо них. А ще — м’яке розтягування сухожиль і зв’язок, поступово доводячи розтяжку до фізіологічної межі. Протягом сеансу масажист опрацьовує кожну клітинку тіла пацієнта, приділяючи особливу увагу проблемним зонам. Мета масажу: гармонійне функціонування всіх органів, саме тому пацієнт після масажу відчуває себе заново народився.

Цікаво, що тайський масаж — це сформована протягом багатьох століть практика, яка об’єднує найбільш ефективні прийоми і кращі техніки Південно-Східної Азії. Так як техніка тайського масажу бере своє коріння в Індії, то в основі лежать аюрведа і йога, крім того масаж включає в себе глибоке точковий вплив японського шиацу і давньокитайського масажу стоп, а так само, бірманська масаж ногами.

Тайський масаж використовують для профілактики і лікування великої кількості захворювань, проте особливо ефективний при болі у попереку чи суглобах, застійних явищах у кінцівках, та крім того при остеохондрозі різних відділів хребта, має заспокійливу, відновлює дію на нервову систему.

Салон Кінари пропонує для своїх гостей крім Традиційного тайського і аромамасажу — найкращі масажні процедури Південно-Східної Азії. А так же власні ноу — хау, створені на основі комбінацій з кращих масажних прийомів тайських, філіппінських, балінезійські, в’єтнамських, китайських і японських майстрів масажу.

Упражнения для брюшной полости. Учиться падать. Расслабление в ванне.

Тайський масаж: що це?

Тайський масаж: що це?
Рубрика: UA.