Свято весни і кольорових жінок у США

Свято весни і кольорових жінок в США. Першого березня відзначається свято Весни, яка змогла перемогти зиму. Це свято ні як не відноситься до свят, які шанує Християнська церква в ці дні напередодні Великого Посту. Исток цього дня виходить з давньої легенди про прекрасну Весні. Якось раз Сонце зійшло на землю і прийняло образ гарної дівчини. Тут Сонце мріяло про нескінченному веселощі і танцях. Але лиходій Змій викрав прекрасну дівчину і заточив у своєму замку.

Після цього, діти забули про веселість і сміху, птахи не співають, та й увесь світ

загруз в зневірі і печалі. Але знайшовся одні сміливий хлопчик, який побажав визволити Сонце. Юнакові знадобився цілих дванадцять місяців на пошуки замку страшного Змія. Коли хороброму вдалося відшукати притулок лиходія, він тут же викликав його на бій. Бій був нерівним, боролися сім днів і сім ночей. Звісно, ​​добро перемогло — молода людина з бою вийшов переможцем. Прекрасне Сонце, опинившись на волі, тут же піднялося високо в небо, освітивши собою всю Планету. Люди знову почали усміхатися, на їхніх
обличчях можна було розглянути нічим не прикрите щастя, природа теж раділа, вона як заново народилась. Але, на жаль, відважному хлопцю так і не вдалося побачити нову весну. Він стікав кров’ю, яка текла по білому снігу, а він тут же танув. Як тільки остання крапля крові покинула тіло відважного хлопця, він помер. На місці снігу, що розтанув проростали перші білі квіти. Сьогодні ці квіти ми називаємо підсніжниками, які вважаються передвісниками весни.

У наш час День весни або День 1 березня широко відзначається в Румунії, Болгарії, Молдові та Білорусі.

Також 1 березня в Америці святкується День кольорових жінок. 27 років тому 1 березня офіційно затвердили Днем кольорових жінок. Затвердив це свято американський Національний інститут кольорових жінок.

Основне завдання даного закладу полягає у створенні співдружності корінних мешканок Аляски, Латинської Америки, Африки, островів Тихого океану, Індії, Іспанії та Азії. А також організовувати проводити міжнародні конференції, вирішувати проблеми цих жінок, знайомитися з культурними традиціями один одного і розробляти план захисту прав кольорових представниць прекрасної роду людського.

Сьогодні це свято вважається не тільки святом їх країни, а й міжнародним святом. Хоча за межами Америки мало хто чув про таке свято і практично ніхто його не зазначає.

Закладка на хранение меховые и шерстяных вещей. Луковый компресс для ног. Лфк для живота ребенка.

Свято весни і кольорових жінок у США

Свято весни і кольорових жінок у США
Рубрика: UA.