Сучасний смішний викуп нареченої

В день весілля нареченого і наречену чекає маса конкурсів, вітань, посмішок та просто позитивних емоцій. У наші дні збереглася весільна традиція — викуп нареченої. Виникає одне питання: як зробити смішний викуп нареченої, щоб він дійсно був позитивним і забавним? Ми спробуємо дати відповідь на це питання, адже смішний викуп нареченої не так легко придумати, як здається. Кожному нареченому доведеться пройти через це, якщо звичайно він хоче пробратися до своєї коханої. Отже, почнемо по порядку. В першу чергу, конкурси створюються з метою розвеселити

як гостей, так і самого наречений зі свідком, без цього у сучасному весіллі ніяк. Для того щоб придумати смішний викуп нареченої, свідок разом з подружками повинна придумати кілька смішних конкурсів, завдяки яким наречений буде показувати свою мужність, хоробрість і щедрість. Можливий і інший варіант, це просто взяти смішні конкурси на нашому сайті, зараз ми надамо Вам декілька конкурсів, які зроблять викуп нареченої смішний і веселою традицією.

Перед тим, як Ви будете придумувати конкурси

або ж впроваджувати в торжество наші ідеї, Ви повинні дізнатися здібності нареченого, і найкраще це дізнатися у нареченої, адже хто може знати його краще, крім як його друга улюблена половинка. Насправді, було безліч випадків, коли посередині викупу нареченої, наречений зупинявся і вже готовий був просити цю весілля, і цей викуп. Ну, тепер, мабуть, все, перейдемо безпосередньо до конкурсів, які допоможуть Вам зробити смішний викуп нареченої і подарувати молодому нареченому і його свідку масу позитивних емоцій.

Для початку можна провести конкурс під назвою «Компліменти». Просто уявіть: наречений приїхав до будинку коханої, тепер йому потрібно підніматися сходами до своєї коханої, і гріх це не використовувати. На кожній сходинці ми кладемо букву, буква — це початок компліменту, який повинен зробити наречений своїй майбутній нареченій. Можливий варіант, що наречена живе, приміром, на 14 поверсі, уявіть, скільки нареченому доведеться зробити компліментів. Якщо наречений більше не може зробити комплімент своїй нареченій, нехай готує гаманець… Другий конкурс трохи схожий на перший, але тут ми будемо використовувати тільки питання, наречений повинен буде дати відповідь, наприклад, на такі питання: коли він зустрівся зі своєю нареченою, який улюблений колір нареченої, фільм, пісня тощо Третій конкурс називається — «Двері». Суть конкурсу: виконати всі завдання, які були розвішані на кожній двері, не хоче виконувати, нехай платить. Можна додати дещо в цей конкурс, наприклад, повісті нареченого по хибному шляху. З кожним завданням наречений наближається до нареченої на одну кімнату, коли він виконає останнє завдання, він буде задоволений, адже він уже біля дверей, за якою знаходиться наречена. Уявіть його здивування, коли він відкриває двері і бачить там порожню кімнату, без нареченої. Ну, з ким не буває, помилився наречений, що тут поробиш… Останній, запропонований нами конкурс, має дивну назву — «Хитрий тазик». Суть цього конкурсу полягає в тому, що перед входом у кімнату, де сидить наречена, ставиться звичайний таз, свідок вимовляє фразу нареченому: «Ти повинен покласти в таз те, що є найціннішим для нареченої». Рішення даного конкурсу виявилося дуже простим, наречений сам повинен стати в тазик, адже він є найціннішим для нареченої.

Зробити самий смішний викуп нареченої легко!

Завдяки нашим порадам, Ви можете зробити справді смішний і забавний викуп нареченої, що сподобається не тільки гостям, але і самому нареченому буде цікаво брати участь у різних конкурсах і вікторинах.

Гимнастика при грыже живота. Гимнастика грыжа живота. Гимнастика при грыже на животе.
Сучасний смішний викуп нареченої
Рубрика: UA.