Стрілець — гороскоп на місяць жовтень 2020

Стрілець — гороскоп на місяць жовтень 2020
У жовтні 2020 року Стрільці не буде везти в картах, зате пощастить у коханні, тому гороскоп радить Вам відправитися не в казино, а на полювання за прекрасними представниками протилежної статі! Ви будете поривчасті, нестримані і покоряющее щирі, що не може не підкуповувати. В середині осені Стрільці почнуть працювати з серцями як досвідчений ведмежатник з сейфами : терпляче, з любов’ю і ніжністю, акуратно пробиваючись крізь захист, змушуючи відкритися і показати заховані скарби. Не дивно, що цьому

знаку зодіаку достатньо буде вибрати об’єкт, а вже з підкоренням вершини (якою б холодною і неприступною вона не здавалася ) допоможуть зірки і природна чарівність. Ваша привабливість стане ще сильнішим завдяки оптимістичним погляду на речі.

Стрільці не тільки перестануть помічати в світі негатив, а й очистяться від нього внутрішньо. На самому початку місяця вони зроблять все, щоб спокутувати гріхи : помиряться з родичами, попросять вибачення у скривджених і подзвонять тим, про кого в поспіху днів

забули. Жовтень стане банним днем душі. Ви відчуєте колосальне полегшення, змивши з себе всю налиплу бруд життя, і легкими кроками направитеся в майбутнє. Відкрилася здатність Стрільців любити людину без всяких умов і порівнянь приверне до нього безліч шанувальників і шанувальниць. Тепер залицяльник для Вас буде просто » Мішею, приємним хлопцем і цікавим співрозмовником » , а не » Мішею, у якого ніс, як у Вови, мого колишнього, посмішка, як у Жені, перший нерозділеного кохання, а машина як у нашого шефа Костянтина Борисовича «. Стрільці будуть бачити в людині саме людини, а не примари свого минулого.

У житті сімейних Стрільців у жовтні можливі конфлікти. Ні, представники цього знака зодіаку не стануть буйствувати з приводу пересмажених котлет, шукати коханців у всіх шафах або змушувати домочадців ходити строєм і відпрошуватися в туалет. В середині осені Ви будете привітні, доброзичливі і обгорнув щирим бажанням зробити близьких людей щасливими. Однак наївністю і прямотою Ваш знак зодіаку нагадуватиме дитини, який говорить те, що думає. Це стане проблемою, адже правда у виконанні немовляти — це істина, а ж саме, тільки сказане дорослою людиною — нетактовність і хамство. Перш ніж висловити свою думку, подумайте, не образить чи Ваш коментар співрозмовника. У розмові Стрільцям варто враховувати не тільки почуття другої сторони, але і реакцію оточуючих людей. Тепер Ви розумієте, чому, прийшовши в гості до одруженого колезі, не варто у фарбах розписувати, як віртуозно йому будує очки красуня — Лєна з відділу продажів. За той скандал, який бідоласі влаштує дружина, як тільки за балакучими гостями зачиняться двері, він Вам спасибі не скаже.

Жовтень — це час кар’єрних звершень для Стрільців. Ваша голова почне автоматично шукати в робочих процесах недоліки і прагнути їх виправити. Не дивно, що в цьому місяці співробітникам саме цього знака зодіаку належатиме найбільша кількість пропозицій з оптимізації. Стрільці технічних напрямів оснастять свої розробки величезною кількістю додаткових функцій. Ним стане недостатньо, щоб кавоварка просто варила каву. Ні, цей агрегат повинен ловити FM — радіостанції, мати доступ до точок Wi — Fi і при необхідності перетворюватися в кімнатний міні — фонтанчик. Тепер зрозуміло, звідки пішла традиція робити з мобільного телефону комп’ютер, плеєр, фотоапарат, відеокамеру і книгу?

У цьому місяці Ви опануєте даром згуртовувати навколо себе людей, тому гороскоп радить Стрільцям встати на чолі великого колективного проекту, щоб повною мірою виявити лідерські якості і сколотити власну команду. Ви знайдете спільну мову з усіма колегами і зможете інтуїтивно розподілити завдання таким чином, щоб кожному дісталася відповідна його здібностям частину. Якщо начальник цього знака зодіаку довірив Вам важлива справа, то Ви повинні бути вдоволені, адже це пряме свідчення його довіри і високої думки. У жовтні 2020 року будьте легкі на підйом, і, углядівши на горизонті конкурентів, стріляйте на поразку!

Укрепление брюшной стенки. Зарядка с гантелями для детей. Лицо перевернутый треугольник.

Стрілець — гороскоп на місяць жовтень 2020

Стрілець — гороскоп на місяць жовтень 2020
Рубрика: UA.