Стрілець — гороскоп на місяць травень 2020

Стрілець — гороскоп на місяць травень 2020
У травні 2020 Стрільці впадуть у філософську кому і на деякий час підуть з зовнішнього світу в астрал. Представників цього знаку зодіаку буде гостро турбувати недосконалість світу, його поділ на сильних і слабких, багатих і бідних, красивих і потворних. Перші дні місяця Стрільці проведуть на дивані, занурені в розумово — споглядальний працю. Їх розум буде витати настільки далеко, що шлунок покірливо погодиться задовольнятися черствими бутербродами і водою. Якщо Ви обожнюєте філософські бесіди і ненавидите кулінарію, то гороскоп радить Вам до травня обзавестися партнером цього знака зодіаку.

У цей період Стрільцям краще не дивитися телевізор, адже кожен новинний репортаж або сюжетна лінія серіалу буде наштовхувати на чергові думки щодо несправедливості нашого життя. Після абстрактних роздумів про Всесвіт в цілому Ви перейдете до розгляду окремого випадку, а саме Вашого життя. Стрілець розгляне під мікроскопом всі свої провали і досягнення, починаючи порваними в 3 роки штанами і закінчуючи нещодавно отриманим дипломом MBA. Він скрупульозно розкладе по поличках усі наявні плюси і мінуси і намітить шляхи до поліпшення власного життя. Важливо, щоб він не зупинився на досягнутому і не занурився в роздуми про кривди в його долі. Якщо Ви чітко бачите проблемні зони і приблизно уявляєте методи їх ліквідації, то дійте! Ні в якому разі не відкладайте зміни на наступний місяць, як ми любимо робити, адже якщо починати нове життя «завтра» , швидше за все, вона не почнеться ніколи.

У травні Стрілець буде готовий заглянути не тільки в глибини своєї душі, а й досліджувати внутрішній світ коханої людини. Якщо Ваша друга половинка НЕ замкнеться в собі, то ви дізнаєтеся один про одного багато нового і зможете стати ще ближче. Завдяки отриманій інформації пари почнуть краще розуміти один одного і точніше передбачати реакцію партнера на ту чи іншу подію. Це допоможе Вам уникнути багатьох сварок в майбутньому. Якщо Ви знаєте, що кохана людина звіріє, коли Ви посміхаєтеся високим блондинам, то навряд чи вирішите провести спільну відпустку у Фінляндії (краще відправитися туди з подругою і розбити серця всім місцевим світловолосим ) .

Травень 2020 багатий на емоційні перепади. Ось Ви йдете ввечері додому і дуже хочете повалятися на дивані перед телевізором. Але через пару хвилин Вас вже тягне відправитися в кіно. А ще через секунду Ви телефонуєте друзям, щоб домовитися про зустріч. Через 5 хвилин зустріч скасовується, тому що Ви в гніві мчіться додому, підозрюючи кохану в зраді. По дорозі заспокоюєтеся і поріг квартири переступаєте щасливий, з букетом квітів і батоном хліба. Якщо Вам в супутники життя дістався спокійний, урівноважений знак зодіаку, то його можуть налякати настільки часті переходи від любові до ненависті, від радості до депресії, від скупості до щедрості. Намагайтеся не виливати весь потік емоцій на близьких людей і колег, щоб не дати їм приводу сумніватися у Вашій адекватності.

У травні начальники — Стрільці влаштують анонімне опитування серед підлеглих з метою виявити, що ті думають про них насправді. Гороскоп не радить писати «Павло Володимирович, я не люблю Вас, тому що Ви — козел » , яким би чесним таку відповідь Вам не здавався. Ваша думка має підкріплюватися виразними аргументами, тоді мозок Стрільця зможе обробити інформацію, визнає за своїм господарем помилку і запустить процес викорінення недоліків. Самі Стрільці повинні уважніше придивлятися до оточуючих людей і намагатися визначити, що ж криється за їх критичними зауваженнями : бажання виправити помилку чи банальна заздрість? Можливо, Ви навіть виявите, що деякі колеги віртуозно Вас використовують, смикаючи то за ниточки осуду, то за нитки похвали. Саме завдяки таким маніпуляторам Ви вже 3 місяць заміщаєте пішов у неоплачувану відпустку колегу і не можете вирватися до друзів на дачу навіть у вихідні дні. Піймавши людину один раз на спробі перетворити Вас на маріонетку, викреслюйте його ім’я з особистого списку мають право голосу. Просто створіть у своєму житті папку «Неважливо » і скидайте туди всі його прохання і зауваження. Навчившись відрізняти цінні поради від злісних нападок, Ви зробите ще 1 крок до просування по службі.Стрілець — гороскоп на місяць травень 2020