Стрілець — гороскоп на місяць листопад 2020

Стрілець — гороскоп на місяць листопад 2020
У листопаді 2020 року в сім’ях Стрільців буде спостерігатися ідилістичні картина: діти почнуть приносити зі школи тільки четвірки і п’ятірки, а бабусі продовжать напихати улюблених онуків пиріжками. Вам не доведеться перебиватися з кефіру на воду, тому що 80літній дідусь програв сімейні заощадження в доміно або готувати святкову вечерю до приходу гостей, поки дружина затримується на роботі. Наприкінці осені між Стрільцем і його другою половинкою може пробігти чорна кішка, що призведе до

сварки і дрібним образам.

Гороскоп радить Вам проявити трішки терпіння і розуміння, посиливши градус теплоти в любовних відносинах, і тоді Вашій родині ніякі несприятливі прикмети не страшні. У цьому місяці розмальовки будуть носити несерйозний характер, так що постарайтеся припинити їх на корені компліментом, добрим словом або жартом. Ні в якому разі не робіть з мухи слона і намагайтеся не сприймати болісно висловлювання оточуючих. Цілком можливо, що в листопаді Стрілець стане надміру вразливим і

образливим. Навіть невинне зауваження може засмутити його до сліз, підірвавши впевненість у собі. Якщо Ви чуєте образливий коментар, то не поспішайте ображатися і заносити співрозмовника в чорний список, плануючи підсипати при зручному випадку пургеном в чай. Спочатку спробуйте зрозуміти, що ж стоїть за його словами: конструктивна критика чи бажання якомога болючіше зачепити. У першому випадку постарайтеся виправитися, а в другому пропустите повз вух. Людська заздрість не варто Ваших нервових клітин, тому не давайте емоційним вампірам можливості насолодитися Вашими негативними емоціями.

У цьому місяці Стрільцям захочеться оновлення та очищення. У підсумку на заняттях йогою і курсах з психології почнуть переважати представники саме цього знаку зодіаку. Ви будете більше читати і глибше осягати своє внутрішнє » я». Подібний настрій допоможе Стрільцям визначити довгострокові цілі і намітити заходи щодо поліпшення власного життя. Хтозна, може бути, для повного щастя Вам не вистачає сущої дрібниці на зразок велосипеда або абонента в басейн. Сімейним людям захочеться змінити обстановку в будинку і зробити косметичний ремонт, тому будьте готові до додаткових витрат.

Листопад 2020 — це час збирання врожаю на кар’єрному полі. Якщо Ви весь рік наполегливо працювали, сумлінно виконуючи кожне завдання і викладаючись на 100 % , то в кінці осені Вас чекає підвищення окладу і посади. Тим же співробітникам, які провалялися весь гарячий сезон в затінку, коментуючи фотографії на Одноклассниках і дивлячись ролики на YouTube, залишиться лише ковтати заздрісну слину, дивлячись, як більш працьовиті колеги отримують заслужені блага. Взагалі весь місяць легким не назвеш. Одна за одною почнуть виникати проблеми, які вимагатимуть негайного вирішення. Пам’ятайте, що правильне рішення, як правило, найпростіше, тому не ускладнюйте ситуацію і не накручуйте себе. Гороскоп каже, що в листопаді для успішного подолання перешкод досить позитивно дивитися на світ і вірити в краще. Властивий Вашому знаку зодіаку оптимізм і легке відношення до життя допоможуть впоратися з будь-якими проблемами. Не бійтеся звертатися за допомогою до близьких людей, адже друзі для того й існують, щоб полегшити ношу, коли у нас зовсім не залишається сил, щоб її нести. Зараз Стрільцям краще не покладатися суто на інтуїцію і частіше просити поради у компетентних колег. Ділова обстановка в цьому місяці буде нагадувати вінегрет з різних факторів, подій і настроїв, тому представники цього знака зодіаку можуть помилитися і зробити невірний крок, який заведе їх у болото.

Наприкінці осені спробуйте подивитися на рутинні обов’язки поглядом зі сторони. Можливо, деякі дії здадуться Вам нелогічними і неефективними. Постарайтеся оптимізувати робочі процеси, і тоді у Вас залишиться більше часу на дійсно важливі проекти. Гороскоп попереджає Стрільців, що не все в листопаді буде даватися в руки при першому бажанні. Для досягнення цілей Вам доведеться попотіти і проявити наполегливість. Будьте впевнені в своїх силах і не бійтеся зробити крок до вершини, якою б неприступною та не здавалася.

Зарядка для худых. Противовоспалительные лосьоны. Укрепление мышц живота при грыже.

Стрілець — гороскоп на місяць листопад 2020

Стрілець — гороскоп на місяць листопад 2020
Рубрика: UA.