Стрілець — гороскоп на місяць липня 2020

Стрілець — гороскоп на місяць липня 2020
У липні 2020 всі думки Стрільців захопить кар’єра. Ви будете готові харчуватися лише розчинною кавою і спати по 4 години на добу, аби вчасно закінчити черговий проект і звернути на себе увагу начальства. Не дивно, що особисте життя Стрільців цього літа застигне і не принесе жодних змін. Втім, у самотніх представників цього знака зодіаку є шанс виправити ситуацію за допомогою службового роману, адже більшу частину часу Ви будете проводити в компанії колег. На жаль, в цей час року загостриться бажання

Стрільців знайти свою любов, тому вони можуть вплутатися в непотрібні стосунки.

Гороскоп радить у липні не кидатися на все, що рухається і починати надавати знаки уваги шляхом відправки грайливих повідомлень по внутрішній пошті. Зв’язок з невідповідним людиною не тільки відніме багато часу та енергії, а й похитне авторитет Стрільця (а в разі бурхливого розставання зіпсує робочий клімат ) . Ви ж не хочете, щоб колишній партнер розповідав загальним колегам, що Ви ходите вдома в халаті або любите по

неділях пити пиво в трусах перед телевізором? Бережіть репутацію, адже від неї залежить Ваш кар’єрний ріст. Якщо Ваші відносини перебувають на етапі завершення цукерково — букетний період, коли перша пристрасть вже пройшла, а до спільної старості ще далеко, то постарайтеся співвіднести свої плани з очікуваннями партнера. Можливо, Ви розглядаєте поточні відносини як звичайний роман, а от подруга з дня на день чекає колечка укупі з пропозицією руки і серця. Незадоволеність бажань призводить до конфліктів і нерозуміння, тому постарайтеся чітко формулювати свої думки і вчасно розставляти всі крапки над я. У разі розбіжності планів краще розійтися зараз, ніж через деякий час вислуховувати докори про витрачені даремно роках життя і власної черствості.

Одружених Стрільців в цьому місяці чекають міцні тили : квартира — фортеця, вірна друга половина й улюблені діти. Ви можете без залишку викладатися на роботі, адже вдома Вас завжди зрозуміють, оточать ласкою, нагодують гарячим вечерею і посадять дивитися телевізор. Ваші рідні зроблять все, щоб Ви були щасливі.

У справах Стрільцям в липні 2020 буде неймовірно везти. Подібно легендарному царя Мідаса Ви зможете перетворювати все в золото одним своїм дотиком. Найскладніші проекти та безперспективні контракти за Вашої участі принесуть значний прибуток компанії. Гороскоп радить Стрільцям раціонально використовувати отриману удачу і не розпорошуватися на всіх напрямках. Зрозумійте, що дорога до бажаної мети одна, тому бігати по всіх стежках в окрузі не варто, інакше Ви ніколи не доберетеся до кінцевої точки. У липні у Вас буде особливо багато справ, але не стільки через збільшених обсягів, скільки через Вашого недовіри. Стрільцям буде здаватися, що варто їм трохи відволіктися і колеги радісно зруйнують побудоване, тому представникам цього знака зодіаку буде дуже складно делегувати повноваження і працювати команді. Ви будете розраховувати тільки на себе і власні сили. У цьому місяці можуть виникнути проблеми з давніми партнерами, але не варто кидатися в атаку, потрясаючи підписаними контрактами. Постарайтеся з’ясувати причину невдоволення і знайти компроміс, адже позбавлятися вигідної співпраці з вини непорозумінь недозволена розкіш.

Ті, що йдуть до своєї мети Стрільці в липні раптом почнуть жити в паралельному світі, тобто їм стане глибоко паралельно думку оточуючих : люди самі по собі, а Стрільці самі по собі. Будьте готові до того, що будь-яка критика чи обговорення можуть закінчитися гучним конфліктом з подальшою тривалою холодною війною. Справа в тому, що Ви зараз готові йти вперед, незважаючи на перешкоди, тому що стоять на шляху людей Ви просто відтісняють убік і рухаєтеся далі. Тим настільки явне нехтування доводиться не до смаку, тому вони кричать Вам услід щось образливе, а то і норовлять кинути камінь. Постарайтеся швидше дертися вгору по кар’єрних сходах, щоб опинитися поза доступу заздрісників, і пам’ятайте, що прибіг першим завжди стає переможцем, незалежно від того, скільки незадоволених суперників примчали після нього.

Утренняя гимнастика студентам. Какие бывают ароматы. Личная гигиена за телом.

Стрілець — гороскоп на місяць липня 2020

Стрілець — гороскоп на місяць липня 2020
Рубрика: UA.