Стрілець — гороскоп на місяць грудень 2020

Стрілець — гороскоп на місяць грудень 2020
У грудні 2020 року поспілкуватися з друзями протилежної статі Стрільці зможуть тільки за допомогою шапки невидимки або набору спец агента в стилі Ітана Ханта, що дозволяє кардинально міняти зовнішність. Тим представникам цього комунікабельного знака зодіаку, які не проявили належної вправності у справі маскування, доведеться тяжко, адже над їх головою пронесуть ревниві бурі, викликані метає грім і блискавки другою половинкою. Навіть не намагайтеся волати до здорового глузду і логіці коханої

людини : скандал Вас чекає навіть у тому випадку, якщо Ви допомогли донести до квартири сітку з продуктами старої сусідки, яка частувала Вас шоколадними цукерками в ті часи, коли Ви ще під стіл пішки ходили. А тепер уявіть реакцію партнера, якщо він дізнається, що Ви зібралися на вечірку, де буде безліч веселих, цікавих молодих людей, яких Ви вважаєте своїми друзями? Навколишні можуть називати Вас хоч братом, хоч сестрою, хоч статуєю фараона Тутанхамона — все одно супутники життя Стрільців у грудні будуть
ревнувати їх до кожного стовпа.

Кінець року виявиться для всіх знаків зодіаку сповнений передноворічної метушні. Потрібно буде встигнути тисячі різних справ, починаючи генеральним прибиранням квартири і закінчуючи покупкою подарунків усім рідним і близьким. Побутові клопоти зажадають безодні часу і сил, тому Стрільці постараються тихенько вислизнути з дому, залишивши домочадців самостійно готуватися до зустрічі 2015 року. Гороскоп радить Вам не демонструвати егоїзм і все ж влитися в домашні клопоти, нехай навіть при вигляді пилососа Ви покриваєтеся червоним висипом, а розщедритися на подарунок «улюбленої » тещі здатні тільки під дулом пістолета. У грудні забудьте про дитячі «не хочу» і «не буду » і дотримуйтесь правил дорослого життя, згідно з якими обов’язки в парі розподіляються рівномірно, а рішення приймаються спільно. Якщо Ви продовжите ухилятися від виконання своєї частини роботи, то чекайте бойкоту з боку домочадців і блокади. Візьміть до уваги той факт, що кохана людина втомлюється на роботі не менше Вас, але при цьому встигає дбати про дітей, утримувати в порядку будинок і планувати новорічне свято. Постарайтеся полегшити його ношу і взяти частину вантажу на себе. Запевняю, Ви не надірветеся, зате друга половинка відчує, що в цьому світі у неї є надійне плече, про яке можна обпертися у важку хвилину.

Грудень 2020 обіцяє всім народженим під знаком зодіаку Стрілець золотий дощ, який дозволить залатати тріщить по швах від великої кількості святкових витрат сімейний бюджет. Незважаючи на бізнес — правило, згідно з яким гроші повинні працювати, гороскоп в цьому місяці категорично не радить Вам інвестувати отримані кошти ні під які відсотки. Краще складіть гроші в панчоху і зашийте в матрац або закопайте в городі в трилітровій банці — так Ви їх точно не втратите. У роботі особливих висот досягнуть Стрільці творчих професій, адже їх креативний геній в грудні виявиться поза конкуренцією. Якщо Ви працюєте на сухий ниві розрахунків або фізичної діяльності, то спробуйте перетворити хобі на джерело доходу. Можливо, в майбутньому прибуток від саморобної біжутерії, в’язаних светрів або розписних вазочок стане гарною підмогою в господарстві.

Сам грудень вдасться для Стрільців вкрай метушливим і неспокійним місяцем. Будьте готові, як стара полкова коня, посеред ночі підхоплюватися з ліжка і пускатися в галоп, спросоння навіть не зовсім усвідомлюючи, куди Ви скачете. У житті цього знака зодіаку з’явиться безліч дрібних проблем, що вимагають негайного вирішення, так що непідготовлена ​​людина легко може розгубитися і застигнути в нерішучості. Не панікуйте, навіть якщо здається, що на Вас мчить гігантський ком невиконаних завдань. Повірте, перешкоди будуть нагадувати в’язаний светр : досить потягнути за одну ниточку, щоб розпустилося все виріб. Частина завдань Стрілець виконає сам, другий — за допомогою колег, а третя втратить актуальність і випарується сама собою. Пам’ятайте, що самі неприступні вершини підкорюються тому, хто, не втрачаючи терпіння і мужності, крок за кроком йде вперед і не боїться труднощів!

Физические нагрузки для худых. Красота в разные исторические эпохи. Компрессы для ступни ног.

Стрілець — гороскоп на місяць грудень 2020

Стрілець — гороскоп на місяць грудень 2020
Рубрика: UA.