Стрілець — гороскоп на місяць березень 2020

Стрілець — гороскоп на місяць березень 2020
У березні 2020 Стрілець буде веселий, оптимістичний і приємний у спілкуванні, але рівно до того моменту, поки навколишні люди не почнуть зазіхати на його свободу. Є ймовірність, що Ваш партнер в цьому місяці буде пред’являти якісь вимоги щодо узаконення відносин, або ліквідації шкідливих звичок. У Стрільця з’явиться відчуття, що у нього відібрали цибулю і поставили в кут, і ось тоді цей волелюбний знак зодіаку почне боротьбу за власну незалежність. Він стане всіляко демонструвати недоторканність

особистого життя, пізно повертаючись додому і вирушаючи на вихідних з друзями на рибалку. У підсумку Стрілець отримає домашні скандали під бій посуду і пом’яті сорочки. Може статися так, що друга половина поставить борців за свободу перед вибором, і тоді прийняття рішення не уникнути. Але якщо Ви любите людину, але просто не готові до настільки кардинальних змін, то попросіть завойовника про відстрочку. Життя саме поведе Вас по вірному шляху, і якщо на ньому виявиться ЗАГС, то значить так судилося.

Вільні

Стрільці будуть у протилежної статі нарозхват, так що в березні Ви зможете підробляти богом любові Амуром, розсилаючи отруєні стріли направо і наліво. Доведеться кидатися між кількома гідними претендентами : Міша красивий і турботливий, зате Костя з почуттям гумору і сирота. Ну, як тут вибрати? Все знову буде як у дитинстві : Ви стоїте біля вітрини і не можете визначитися, чого Вам хочеться більше — трубочку зі згущеним молоком або еклер. Але якщо раніше можна було зробити сумне обличчя і змусити маму купити і те, і інше, то зараз цей номер не пройде.

На сімейних урочистостях гороскоп радить Стрільцям сидіти в кутку і навертати м’ясні страви. Так і шлунок буде ситий, і рот зайнятий. В іншому випадку представники цього знака зодіаку прожужжат всі вуха рідним безцінними порадами щодо їх життя. Безумовно, Ваша думка заслуговує поваги, але родичі Стрільців у березні 2020 виявляться настільки ж волелюбними, як і вони самі. У підсумку замість подяки Вам вкажуть куди, як далеко і з якою швидкістю йти, а то і поставлять ліхтар під оком, щоб у темряві не заблукали.

У роботі Стрільцям все вдаватиметься легко і просто: контракти будуть текти річкою, проекти приносити прибуток, а презентації вислуховуватися на одному диханні. Але це на суб’єктивний погляд оточуючих. На ділі Стрільцям доведеться гарненько покрутитися, щоб досягти успіху. Мало хто дізнається, що над звітом Ви сиділи всю ніч, дані для презентації збирали всі вихідні, а великого клієнта вмовили підписати контракт в залі очікування Аеропорту, де той чекав свого рейсу. Загалом, труднощі були, але завдяки працьовитості, спритності і сприятливому гороскопом Ви їх подолали. У цей період варто забути про мудрого раді обходити перешкоди стороною, адже відхилившись від курсу, легко заблукати і піти по невірному шляху. Якщо Стрілець в березні відчує, що остаточно заплутався в справах, а ситуація вийшла з-під контролю, то йому варто взяти тайм — аут і переглянути власну тактику. Можливо, Ви працюєте над незначною проблемою, вирішення якої можна довірити підлеглим, а самому піти ловити більшу рибу.

Завдяки постійній енергетичної підживлення від небесних світил Стрілець, незважаючи на ділові перевантаження, виглядатиме так, немов щоранку купається в молоці і Ред Буллі. Але, хапаючись за цікаві проекти, не запускайте рутину, інакше заздрісні конкуренти пустять слух, що Ви не справляєтеся зі своїми посадовими обов’язками. Будьте впевнені і налаштовані на працю, і у Вас в березні все вийде!

Компрес для ног. Упражнения при атеросклерозе сосудов головного мозга. Идеалы красоты в разные эпохи презентация.

Стрілець — гороскоп на місяць березень 2020

Стрілець — гороскоп на місяць березень 2020
Рубрика: UA.