Стрілець — гороскоп на квітень 2020

У квітні 2020 Стрільців можна буде зустріти де завгодно ( в барі, на мітингу на захист морських котиків, на Північному полюсі ) , але тільки не в 4 стінах за домашніми справами. Представникам цього знаку зодіаку легше навчити слона стрибати через скакалку, ніж встати з дивана і помити посуд. Тепер Вам зрозуміло, чому гороскоп обіцяє Стрільцям нелегкий місяць, більша частина якого пройде в сварках з домочадцями? Вашої спритності і артистичності в цей період можна позаздрити, адже Ви зможете знайти тисячі поважних причин, щоб не пилососити килим, а

заради того, щоб отвільнуть від миття підлог симітіруете ревматизм, вітрянку і родові потуги. Якщо Ви не уявляєте, як можна жити з не помитий плитою і курній меблями, то відносини в квітні зі Стрільцями не для Вас. У цьому місяці зірки перевірять незалежність Стрільців від громадської думки. Ви познайомитеся з безліччю приємних, цікавих людей протилежної статі, з якими захочеться завести роман. Але оточуючі люди знайдуть в цікавому Вам людині цілу прірву недоліків.

— Синку, про що ти думаєш, адже у

дівчини ніякої освіти!

— Сестричка, ти подивися на його криві, волохаті ноги і уяви, що у твоєї дочки будуть точно такі ж!

— Друган, та ти че, у неї ж груди маленька!

Ось приблизні висловлювання рідних і друзів щодо обранця чи обраниці Стрільців. Важливо зрозуміти, що цей негатив є життєвим уроком, щоб Ви навчилися жити без оглядки на думку інших людей. Пам’ятайте жука з мультфільму про Дюймовочку, який пішов на поводу у суспільства та кинув малятко? У підсумку красуня дісталася іншому, а слабохарактерний комаха прожило все життя з якою-небудь потворною гусеницею. Не думаю, що Вам захочеться повторити його долю, тому вчіться ігнорувати цінні поради щодо Вашого особистого життя.

У нових відносинах може виникнути конфлікт, викликаний нерозумінням між партнерами. Справа в тому, що в квітні Стрілець буде настільки турботливий, романтичний і ніжний, що кохана людина вирішить викликати маму з села Дальні Буйки, щоб познайомити її з майбутнім чоловіком або дружиною. Від цієї новини Стрілець прийде в жах, адже він нічого такого не планував і відносини по його внутрішній шкалою тягнуть лише на рівень » Легкий флірт» , а таких об’єктів «легкого флірту » у нього ще вагон і маленький візок. У підсумку партнер залишиться з розбитим серцем, а Ви з тремтячими колінами і прискореним серцебиттям будете ще довго відходити від пережитої небезпеки втратити дорогоцінної волі. Щоб уникнути подібної ситуації, максимально чітко окреслює коханій людині Ваші наміри і плани. І не будете в любові до гробу і не вдавайтеся в гру » А як ми назвемо наших дітей? » , Якщо після цього побачення у Вас ще парочка інших, а телефон справно доставляє смс романтичного змісту різним адресатам.

У квітні Стрільці будуть орієнтовані на спілкування і переговори з діловими партнерами, та й колективні проекти всередині офісу принесуть їм чимало задоволення. Представники цього знака зодіаку почнуть фонтанувати чарівністю і позитивом, прагнучи зачарувати якомога більше людей. Якщо Ваша робота передбачає індивідуальний працю, то Ви почнете частіше ходити в курилку і в кухню за чаєм, щоб лише поспілкуватися з колегами. З оточуючими людьми проблем не передбачається, офісні хижаки будуть зайняті гризнею між собою і на Вас уваги не звернув. Спокійно виконуйте свою роботу, адже успішно завершені цього місяця проекти зможуть зіграти Вам на руку під час наступного перегляду заробітної плати.

Незважаючи на переповнює Стрільців енергію, гороскоп не радить їм згортати гори і зносити стіни навколо. Зірки попереджають, що поточний місяць не підходить для змін, тому утримайтеся від ризикованих кроків, якщо не хочете зробити своє життя важче і гірше. Цілком імовірно, що сам навколишній світ буде змінюватися, трансформуватися і кренитися з боку в бік, а Вам доведеться балансувати на нестійкій поверхні, намагаючись розставити все по своїх місцях. У найкритичніших ситуаціях не втрачайте голови. Пам’ятайте, квітень 2020 настільки сприятливий для Стрільців, що Ви врятуєтеся, навіть якщо на Вашому кораблі буде написано » Титанік».

Укрепление стенок живота. Идеалы эпох образ жизни. Понятие о красоте в разные эпохи.
Стрілець — гороскоп на квітень 2020
Рубрика: UA.