Скорпіон — гороскоп на місяць жовтень 2020

Скорпіон — гороскоп на місяць жовтень 2020
У жовтні 2020 року Скорпіон буде нагадувати капітана корабля під час шторму, якого скупа судновласник змушує лагодити плавзасіб за свій рахунок. Тільки він кидається до матросам, щоб допомогти їм накрити вантаж брезентом, як небезпечно крениться щогла. Ось нещасний біжить до штурвала, щоб ліквідувати крен, як гострий підводний риф прошиває обшивку. Тільки капітан зібрався мчати в трюм, щоб вичерпувати воду, як доводиться пірнати в холодну воду і рятувати впала за борт кока. Як Ви зрозуміли, Скорпіони

в цьому місяці будуть розриватися між десятками важливих справ, прагнучи проконтролювати все на світі. Гороскоп відразу попереджає, що встигнути скрізь Ви не зможете, а до винаходу людством машини часу ще далеко, так що доведеться шукати шляхи вирішення проблеми нестачі часу. Ви повинні позбутися від недовіри до оточуючих і делегувати їм частину своїх повноважень, залишивши собі найскладніші завдання, що вимагають сильних знань і твердого керівництва. Звільнивши день від дрібних проблем і доручень,
Ви зрозумієте, як багато часу виграли.

Зведення Скорпіонів із любовного фронту в жовтні 2020 року будуть майоріти списками перемог. Представники цього знака зодіаку зможуть закохатися і однієї рішуче атакою підкорити серце обранця. Бажання звернути на себе увагу змусить Вас зробити набіг на модні бутіки і погортати журнали мод. В результаті Ви будете представляти собою гримучу суміш впевненості, гострого розуму і зовнішньої привабливості, яка розірве серця оточуючих на дрібні клаптики. Протистояти флюїдам Скорпіона стане неймовірно складно (але я вірю, що у особливо стійких дідусів та бабусь вікової категорії » далеко за 80 » це вийде!) , Так що якщо Ваш обранець наполегливо ігнорує всі знаки уваги, то пошукайте його фігуру на фотографіях учасників гей — парадів.

Одружені Скорпіони в середині осені повинні тримати свій гарячий темперамент у вузді і не зривати злість на невинних домашніх. Жовтень вдасться складним місяцем. Підчас Вас буде жбурляти по життю, як тріску по хвилях, тому роздратування цього запального знака зодіаку цілком зрозуміле. Замість того, щоб влаштовувати другій половині скандали з приводу пилу під диваном і загубився при пранні носка, спробуйте ліквідувати безпосередньо джерело поганого настрою. Якщо Ви невдоволено хмуритеся при одній думці про роботу, то візьміть відпустку і відпочиньте від офісної рутини. Спілкування з неприємною людиною можна уникнути або мінімізувати, обмовившись відсутністю часу. Виключивши шкідливий фактор зі свого життя, Ви знову відчуєте її смак і відновите внутрішню гармонію.

Молоді Скорпіони в жовтні 2020 року можу дискредитувати себе в очах колег, адже Всесвіт немов навмисне збере навколо представників цього знака зодіаку людей з іншою життєвою філософією, позицій і психологією. Ви вступите у відкрите протистояння з найбільш агресивними недоброзичливцями, от тільки ті можуть виявитися досвідченіше і підступніше. Бувалим, навченим роками офісного життя Скорпіонам такі вороги не страшні, адже вони вже вміють стримувати пориви і жалити противника лише тоді, коли він цього зовсім не чекає. Молоде ж покоління клешнеобразних відрізняється зайвою запалом, тому їх легко спровокувати на конфлікт. У запалі протистояння Ви можете втратити над собою контроль і від обгрунтованих аргументів перейти на особистість опонента. Подібна поведінка сильно знизить Ваші акції в очах начальства, внаслідок чого і зіграти по — крупному Вам дадуть нескоро. Постарайтеся не попастися на вудку офісних провокаторів і візьміть собі за звичку припиняти суперечка в кроці від емоційного зриву. Якщо Ви незадоволені своєю зарплатою, то не поспішайте цього місяця грюкати дверима. Гороскоп обіцяє, що незабаром до Вас надійде цікава пропозиція, яка дозволить підвищити рівень доходів або перейти на більш привабливу посаду, що обіцяє необхідні для подальшого кар’єрного зростання досвід і навички. У жовтні 2020 року менше піддавайтеся емоціям, і тоді Ваш корабель не просто переживе шторм, але ще і повернеться в рідну пристань з багатим вантажем!

Физические упражнения при грыже белой линии живота. Спицетерапия. Как скрыть сутулость спины с помощью одежды.

Скорпіон — гороскоп на місяць жовтень 2020

Скорпіон — гороскоп на місяць жовтень 2020
Рубрика: UA.