Скорпіон — гороскоп на місяць вересень 2020

Скорпіон — гороскоп на місяць вересень 2020
У вересні 2020 кращим способом привернути увагу Скорпіона є гра на його цікавості. У зазначений період представники цього знака зодіаку дійсно будуть відрізнятися крайней допитливістю і спрагою знань. Направте це прагнення в потрібне русло і замість того, щоб цікавитися особистим життям оточуючих людей, перемиваючи їм кісточки, запишіться на професійні курси, які допоможуть Вам піднятися вище по кар’єрних сходах. На початку осені Скорпіон почне зміцнювати свій будинок — фортеця, роблячи

його максимально недоступним для сторонніх і затишним для господарів. Будьте готові до додаткових витрат, адже Вам захочеться зробити косметичний ремонт, змінити оббивку меблів і прикупити нові штори. Зміни привнесуть в світовідчуття Скорпіона відчуття свіжості і новизни. Проте у вересні в будинку цього знака зодіаку буде складно не тільки увійти, а й вийти. Ви звернулися щодо від домочадців армійського порядку, при якому підйом відбувається за розкладом, чергування на кухні обов’язково, а вихід за
периметр дозволяется тільки за перепустками. Другим половинкам доведеться ходити по струночке і дотримуватися встановлених порядки, інакше гучний розбір польотів і штрафні санкції їм забезпечені. Гороскоп радить Скорпіону не перегинати палицю і перестати контролювати кожен крок партнера. Ви не доведете свою правоту шляхом бурхливих сварок і презирливого мовчання. Краще продемонструйте готовність йти на компроміс і спробуйте розібратися, чому кохана людина незадоволений спільним життям, і тоді він, у свою чергу, вислухає і спробує зрозуміти Вас. Отруйним членистоногим на початку осені не можна звалювати на себе великі фізичні та емоційні навантаження, адже сили організму не нескінченні, і одного разу він може дати збій. Якщо не хочете провести наступний місяць в лікарні, то дотримуйтеся режиму дня і перестаньте харчуватися шкідливими гамбургерами.

У вересні 2020 найважливішим навиком в житті Скорпіонів стане вміння рахувати до 10 . Навколишні раптом почнуть допускати найдурніші ( на Вашу думку ) промахи і задавати безглузді запитання, а Вам, щоб не покалічити обділеним інтелектом людей, доведеться закривати очі і займатися мисленням рахунком, щоб заспокоїтися. Не думайте, що решта знаки зодіаку різко деградували, адже в усьому винне Ваш настрій, яке на початку осені відрізняється особливою нетерпимістю і категоричністю. Зірки радять Вам надіти на обличчя непроникну маску і нічим не видавати діловим партнерам і колегам своє справжнє думку про їх розумових здібностях. Важкий місяць пройде, і Ваше ставлення до них покращиться, а от наслідки нестриманості доведеться розсьорбувати ще довго. Скорпіони в цей період будуть схильні до ризиків і авантюр, якщо проект поманить їх високими прибутками. Заради багатообіцяючого контракту Ви закладіть душу дияволу, та ще й залишитеся при думці, що рогата продешевив. Якщо представник цього небезпечного знака зодіаку пасивно сидить перед монітором і навіть не намагається збільшити свій банківський рахунок на кілька нулів, то, швидше за все, паспортистка переплутала дату народження, і насправді ніякий він не Скорпіон. Класичне членистоногое буде будь-якими способами домагатися бажаного ( а бажати у вересні 2020 року вони будуть немало) , вигризати зубами у життя блага і знищувати конкурентів. У цьому місяці Ви не є удовольствуетесь простий капітуляцією противника і без роздумів кинув услід тікає ворогові, щоб наподдать йому стусанів. Скорпіон не заспокоїться, поки не помститься всім, хто заважав йому вільно дихати в офісі. Гороскоп радить не злити смертоносний знак зодіаку, адже всі прохання про прощення і пізніше каяття неприятелів він буде пропускати повз вуха. Не дивно, що за підсумками осені ворогів Скорпіона доведеться занести до Червоної книги і всіляко охороняти.

У вересні 2020 Ви будете являти собою приклад цілеспрямованого, впевненого в собі співробітника, який береться за найскладніші проекти і з блиском їх виконує. Якби Ви були героєм голлівудського бойовика, то Вам би дісталася роль Джеймса Бонда або Ітана Ханта, яких уряд закликає на допомогу, коли рядові фахівці вже обламали зуби об важке завдання. Не виходьте з ролі суперагента весь місяць, адже саме їм дістаються самі шикарні машини і жінки!

Мой идеал красоты в искусстве. Идеал красоты в искусстве. Идеалы красоты в искусстве.

Скорпіон — гороскоп на місяць вересень 2020

Скорпіон — гороскоп на місяць вересень 2020
Рубрика: UA.