Скорпіон — гороскоп на місяць травень 2020

Скорпіон — гороскоп на місяць травень 2020
У травні 2020 Скорпіона добре зрозуміє той чоловік, якому в радянські часи вдалося раптом виїхати за кордон. Зі світу порожніх прилавків і кілометрових черг приголомшений громадянин великої держави потрапляв в товарний достаток і різноманіття. Все б добре, тільки по відчуттях Скорпіон виявиться не на місці щасливого обивателя, а виступить в ролі радянського товару. Ще вчора він здавався собі найбажанішою здобиччю для представників протилежної статі, які були готові на вмовляння, підкуп і терпляче очікування, аби його отримати хоча б 1 прихильний погляд отруйного серцеїда. А сьогодні Скорпіон раптом опинився в натовпі блискучих красенів і красунь, які божественно виглядають і без фотошопу, володіють дипломом Вестмінстерське Кейтеринг коледж ( причому у них списував сам Джеймі Олівер ) , а у фінансових питаннях розбираються так, що фахівці PricewaterhouseCoopers рвуть на собі волосся від заздрості (ось чому більшість їх аудиторів лисі ) . У такій компанії у людини лише одне завдання : не втратити залишки самооцінки і самоповаги. Однак Скорпіони повинні зрозуміти, що світ викладає Вашому знаку зодіаку урок, що за любов необхідно відчайдушно боротися. Як правило, представники протилежної статі штабелями падали до Ваших ніг, не в силах опиратися переважною волю чарам. У травні ж Скорпіонам доведеться докласти масу зусиль, щоб предмет його зітхань не вихопить численні конкуренти. Ви будете завзято охороняти особисту територію від зазіхань чужинців, от тільки робити це можна 2 способами. Можна обнести будинок високим парканом, встановити комендантську годину для другої половинки і періодично перевіряти її на детекторі брехні на предмет зрад дружину під час обідньої перерви. Після тижня такого життя кохана дівчина ще й доплатити Вашим конкурентам, щоб вони її викрали. Чоловіки чекати допомоги не будуть і втечуть під нагляду самостійно. Якщо Ви не хочете залишитися на самоті, то зірки радять піти по 2 шляхи. Знаки уваги, ніжність, турбота і визнання в любові здатні утримати кохану людину похлеще приворотного зілля.

Скорпіони в цьому місяці почнуть страждати синдромом благородного лицаря. Невпинно буде хотітися кого-небудь врятувати, захистити, допомогти. Цегла, скинутий недоброзичливцем Вам на голову, обурить менше, ніж мучающая кошеня дітвора. Гороскоп не радить ображати слабкого в присутності Скорпіона, інакше кривдники зможуть на собі перевірити, наскільки фатальна зустріч з отруйним жалом.

У травні 2020 Скорпіонам варто згадати народну мудрість, що «один у полі не воїн » і залучити до свого просуванню по кар’єрних сходах впливових знайомих. Не варто гордо сидіти на меншій зарплаті, якщо є можливість зайняти позицію на щабель вище. Якщо Ви вважаєте, що гідні підвищення, то без коливань підключайте свої зв’язки і домагайтеся бажаного. Як у будь-якої людини у Вас, безперечно, є заздрісники, які пророкують Вам на новому місці завалені проекти та провальні результати, але коли Вас цікавило їх думку? Будь-яке рішення цього місяця варто приймати після ретельного аналізу фактів і вивчення можливих наслідків. Зірки не готують для Скорпіонів пасток на діловому фронті, а от люди цілком можуть підставити отруйних суперників. Якщо не хочете в травні позбутися накопичених на чорний день коштів, то ведіть себе обережно і дивіться в обидва. Нудьгувати в цьому місяці не доведеться, адже на Ваші плечі ляже безліч важливих проектів. Не сумнівайтеся, Ви з усім впораєтеся на «відмінно» , головне взяти вірний темп. Розділіть роботу на рівномірні частини, і кожен день виконуйте свою норму. Так Ви уникнете синдрому дедлайну, при якому завдання робиться наспіх в останню ніч перед презентацією, що не кращим чином відбивається на якості результату.

Розібратися в офісних хитросплетіннях і не попастися на вудку конкурентів Скорпіонам в травні 2020 допоможе загострилася інтуїція. А ось помститися кривдникам і покарати інтриганів добре зможуть Ваша власна мстивість і винахідливість. Якщо винний буде спійманий отруйним знаком зодіаку на місці злочину, то нещасному залишиться тільки бігти без зупинки до канадського кордону в надії, що розлючений противник його не наздожене. Всім бажаючим записатися до лав ворогів Скорпіона раджу щодня починати з пробіжки, тоді у Вас є шанси врятуватися!Скорпіон — гороскоп на місяць травень 2020