Скорпіон — гороскоп на місяць серпень 2020

Скорпіон — гороскоп на місяць серпень 2020
У серпні 2020 Скорпіонам варто додати своїм світоглядом гнучкості. Визнайте за людьми і відносинами право на зміни. Якщо Ви в кінці літа не застигне, як мамонт в брилі льоду, то життя піднесе Вам декілька сюрпризів. Можливо, Ваш ворог перейде в розряд друзів, а в давньому приятеля Ви, нарешті, побачите ту саму Любов, яку давно шукали. Будьте готові і до зворотного процесу, при якому старий друг заради підвищення застромить ніж у спину, а кохана запропонує залишитися друзями. Першого відразу заносите в групу ворогів з позначкою » знищити при 1 можливості» , а от розлучатися краще по — дорослому: без сліз, скандалів і планів помсти, адже розрив — це не зрада, а рішення партнера рухатися далі по життю без Вас. Поважайте чужу вибір, адже навколишні люди завжди поважають Ваш.

Вільні Скорпіони в серпні будуть багато коливатися, не в силах вибрати між привабливими об’єктами. Проблема не в тому, що Вам на шляху зустрінеться натовп досконалих людей, а в тому, що самі Скорпіони не знають, чого хочуть. Вранці Ви впевнені, що шукаєте в коханого вірність і почуття гумору, в обід розумієте, що не відмовилися б від накачаного торсу і білозубою посмішки, а до вечора мрієте про олігарха — сироті. Як тільки Скорпіон визначиться з бажаннями, ілюзія множинності вибору тут же пропаде і перед очима залишиться той єдина людина, з яким захочеться йти по життю.

Невільних Скорпіонів чекає складний період, адже друга половина буде робити все, щоб вивести цей смертоносний знак зодіаку з рівноваги. Ви ніби побачите своє відображення в дзеркалі, настільки ж вперте і свавільне, тільки от що робить все навпаки. Ви підняли ліву руку, а партнер — праву, Ви пішли направо, а він — наліво, Ви хочете провести вечір в клубі, а він — лягти спати раніше. У серпні Всесвіт вирішить навчити Скорпіонів йти на компроміс, тому весь світ почне проявляти непокору і йти наперекір цьому знаку зодіаку. Якщо Ви зможете взяти себе в руки і навчитися цікавитися думкою коханої людини замість того, щоб ставити його перед фактом, то ваша пара стане міцнішою, адже найчастіше почуття руйнуються не зовні злими силами, а поступово підточуються зсередини безпосередньо самими учасниками відносин.

У серпні 2020 майстри інтриг Скорпіони можуть самі попастися у свої пастки і заплутатися в липкою павутині пліток і наклепів. Зупиніть на час свою підривну діяльність і зосередьтеся на роботі. Наприкінці літа сили будуть бити з Вас ключем, так що перешкодам на Вашому шляху не позаздриш, адже вони будуть безжально зметені в частки секунди. Якщо Ви давно хотіли поміняти місце роботи або сферу діяльності, то можете приступати. Енергії та цілеспрямованості Скорпіона вистачить на те, щоб в черговий раз завоювати собі місце під сонцем, а ворогів загнати на дерево і змусити жалібно нявкати, благаючи про допомогу. Йдучи вперед до наміченої мети, не забувайте дивитися по сторонах. Гороскоп свідчить, що цього місяця друзі та рідні будуть потребувати допомоги Скорпіона, але, бачачи його зайнятість, не зважаться попросити безпосередньо. Простягніть руку тим, хто слабший і витягніть їх з болота, адже для Вас це не складе особливих труднощів, а комусь врятує життя. Уникайте в серпні сумнівних угод, навіть якщо здається, що перед Вами проект, з прибутку порівнянний тільки з Google або Facebook. Покладайтеся на сухі розрахунки, і якщо пропозиція не підкріплено нічим, окрім » мамою клянусь! » Потенційного партнера, то залиште його іншим інвесторам. Зараз кошти краще вкладати в перевірені, надійні джерела, нехай навіть з меншим рівнем прибутковості. Ви звикли довіряти своїй інтуїції, але в кінці літа вона кілька притупиться і може не повстати проти неправильного рішення. Гороскоп радить небезпечним членистоногим не поспішати з висновками і не робити поспішних дій. Ви не паззл в дитячому саду збираєте, тому ціною Вашої помилки стануть фінансові втрати Компанії, а не спотворена картонна картинка. Пам’ятайте, що життя довга, так що поспішати нікуди. Скористайтеся в серпні притаманною Вашому знаку зодіаку цілеспрямованістю і постарайтеся грати за правилами, тоді бажана мета виявиться не за горами, а за найближчим пагорбом!Скорпіон — гороскоп на місяць серпень 2020